Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
220v Rv E Kondisyone
Rooftop A / C, gwose estanda, 335mm segonde ;p ower refwadisman, operasyon ki estab, bon nivo bri
Dekri teren
NF adopte yon konsepsyon nouvo konsepsyon, 220v rv kondisyone twa a kondisyone gen pefomans serye ak ki estab, e li gen pefomans segonde ak aparans elegant, demontre gou lavi elegant nan kliyan.
| Non pwodwi | NFRT2-135 220v rv kondisyone |
| Size Inite Upper (L * W * H) | 890 * 760 * 335 mm |
| Net pwa | 39KG |
| Rated Refwadisman Kapasite | 12000BTU |
| Pou 220V / 50Hz, 60Hz vesyon, rated Chale Ponp Kapasite | 12500BTU oswa si ou vle chofaj 2000W |
| Ekipman pou pouvwa | 220-240V / 50Hz, 220V / 60Hz, 115V / 60Hz |
| Refrijerans | R410A |
| Compression | kalite rotary, LG oswa Rechi |
| Yon mote + 2 fanatik sistem | |
| Anndan materyel ankadreman | EPS |
| Orijin nan pale | Ebeyi, Lachin |
| MOQ | 1PC |
| Koule | Blan |
| Bri | Bon nivo bri |
| Aplikasyon | RV / Caravan / Camper / Motorhome |
| Port | BEIJING / TIANJIN |
220v rv kondisyone montre

Pou yon sel enstalasyon inite: Le a kondisyone / ponp chale ta dwe monte yon ti kras pi devan sant (devan tounen) ak santre soti nan bo kote. Gade FIG.1.
Li pito ke sa a kondisyone / ponp chale dwe enstale nan yon seksyon twati relativman plat ak nivo do kay mezire ak RV a paked sou yon sifas nivo; sepandan, jiska 15 degre swa bo, oswa devan-a-tounen se akseptab. 220v rv kondisyone aplikasyon an ![]() ![]() |
Baj popilè: 220v rv kondisyone le, Lachin, faktori, founise, manifakti, vwayan, wholesale, sitasyon, sitasyon
Ou ka renmen tou























