Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Anba-monte èkondisyone pou RV
Hebei Nanfeng Group se pi gwo manifakti ekipman chofaj ak refwadisman nan Lachin ak founisè deziyen machin militè yo nan Lachin. Anba plaj karavàn èkondisyone gen avantaj ki genyen nan pa okipe espas, epi li ka desine priz lè a selon pwòp bezwen ou yo.
Dekri teren
Anba-Mounted Air Conditioner pou RV
Pwodwi Deskripsyon

Karakteristik prensipal yo nan etaj-monte èkondisyone yo enkli
Segondè itilizasyon espas: Èkondisyone ki monte sou planche a pa bezwen enstale sou fenèt yo oswa sou mi yo, kidonk yo pa pran espas ki disponib andedan kay la.
Bri ki ba: Akòz karakteristik konsepsyon èkondisyone ki monte nan etaj, yo ka jeneralman bay pi ba nivo bri pase èkondisyone tradisyonèl yo.
Plis menm distribisyon lè: èkondisyone ki monte sou planche yo anjeneral fèt pou echapman lè frèt anba a, ki ede reyalize plis sikilasyon lè, kidonk amelyore konfò andedan kay la.
Fasil pou enstale epi kenbe: èkondisyone ki monte sou planche yo anjeneral enstale sou tè a, sa ki fè enstalasyon ak antretyen pi pratik.
Pwodwi Deskripsyon
| Modèl | NFHB9000 |
| Kapasite refwadisman rated | 9000BTU |
| Kapasite Ponp Chalè Rated | 9500BTU |
| Aparèy chofaj elektrik siplemantè | 500W (men vèsyon 115V/60Hz pa gen okenn aparèy chofaj) |
| Ekipman pou pouvwa | 220-240V/50Hz, 220V/60Hz, 115V/60Hz |
| Refrijeran | R410A |
| COMPRESSOR | vètikal kalite rotary, Rechi oswa Samsung |
| Sistèm | yon sèl motè + 2 fanatik |
| Materyèl ankadreman total | yon sèl pyès, EPP Metal baz |
| Gwosè inite (L * W * H) | 734 * 398 * 296 mm |
| Pwa nèt | 27.8KG |



Enstalasyon
Enstalasyon èkondisyone ki monte nan etaj anjeneral mande pou pèsonèl pwofesyonèl, ak pwosesis enstalasyon an gen ladan etap sa yo:
Chwazi yon kote: Premyèman, ou bezwen detèmine kote enstalasyon èkondisyone nan etaj la, anjeneral, nan sant la nan sal la oswa toupre miray la.
Prepare etaj la: Anvan enstalasyon, ou bezwen netwaye ak prepare etaj enstalasyon an pou asire ke etaj la plat ak pwòp.
Enstalasyon parantèz: Enstale parantèz se yon etap enpòtan nan repare èkondisyone ki monte sou planche a. Seleksyon ak kote enstalasyon parantèz yo bezwen ajiste selon sikonstans espesifik.
Konekte tiyo: Enstalatè a bezwen konekte tiyo ki genyen ant èkondisyone etaj la ak inite deyò a pou asire operasyon nòmal èkondisyone a.
Tès kouri: Apre enstalasyon an fini, yo mande yon tès tès pou asire ke èkondisyone ki monte sou planche a ap travay byen.
Debug ak ajiste: Si sa nesesè, enstalatè a bezwen tou debogaj ak ajiste èkondisyone atè a pou asire pèfòmans li pi bon.
Pwodwi Deskripsyon

Baj popilè: anba-monte èkondisyone pou rv, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou



















