Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Twaftop RV E Kondisyone
Hebei Nanng Automobile Ekipman (Gwoup) co, Ltd, ki se selman ki deziyen pou machin milite Chinwa a. Pwodwi nou yo pa selman popile nan peyi Lachin, men tou, ekspote nan lot peyi, tankou Kore di Sid, Larisi, Ikren, ak sou sa.
Dekri teren
NFRTN2-100HP Rooftop RV Kondisyone
konsepsyon an ak enstalasyon nan machin sa a se apwopriye pou rv amelyore tanperati enten li yo epi yo bay yon anviwonman konfotab. li ka fret rv la le li cho ak cho moute rv la le li fret. ka tanperati li yo dwe ajiste nan de anviwonman yo.

Paramet teknik
| Model | NFRTN2-100HP |
| Kapasite refwadisman rated | 9000BTU |
| Rated kapasite chofaj | 9500BTU |
| Ekipman pou pouvwa | 220-240 VAC / 50Hz |
| Compression kouri aktyel | 4.2A |
| Compression femen-rotor aktyel la | 22.5A |
| Rated pouvwa refwadisman | 1000W |
| Rated pouvwa chofaj | 800W |
| Volim le (gwo vites) | 490m3 / h |
| Kab estanda | 12AWG Copper fil ak longe a nan pa plis pase 8m |
| Pwoteksyon sikwi | 20A fil sekirite oswa fuse |
| Frijent (R 410 A) | 620g |
Deskripsyon nan Kontwole Remote
Apre pouvwa-sou, yo pral COMPRESSOR a ap vire sou nan yon kekminit.
Peze la "MODE" bouton pou chanje mod dives (Auto, Refwadisman, Sek, Fanatik ak Chofaj). 2 segonn pita, sistem nan pral konfime antre nan mod nan travay chwazi, ak son buzzer enten ka tande. Pandan operasyon an, kontwole a aleka ta dwe vize nan modil la ki ap resevwa siyal.

PREKOSYON YO
Se pefomans lan nan kondisyone le ki gen rapo ak kondisyon an chofaj nan bwat izolasyon nan RV tet li. Itilizate yo ka pran kek mezi prevantif diminye antre chale, se konsa tankou amelyore pefomans nan refrijerasyon nan ekipman kondisyone.
Le tanperati deyo segonde, metod sa yoka adopte diminye antre nan chale nan RV ak amelyore efikasite travay:
1.Park RV a nan yon kote fre.
2.Strengen izulasyon temik nan konpatiman an,retire oswa bloke ouveti a nan machin nan, epi bloke fenet la ak rido lonbraj (pandye rido oswa pandye rido).
Pot 3.Femen ak fenet oswa evite ouveti souvan akfemen yo.
4.Evite le li sevi avek aparey chofaj andedan machin nan.
Aplikasyon


Dimansyon yo an jeneral nan chak inite deyo ak panel yo jan sa a:


Preparasyon pou enstalasyon
Pwodwi sa a enstale sou do kay la nan RV. Le ou ap detemine kondisyon refwadisman ou yo, pwen sa yo ta dwe
dwe konsidere: Gwose nan RV
Zon fenet nan RV (pi gwo zon nan, plis corated)
Epese ak pefomans izolasyon temik nan posiblite materyel nan plak konpatiman ak twati
Kote jeyografik kote RV a itilize pa itilizate yo
Baj popilè: twa rv kondisyone le, Lachin, faktori, founise, manifaktire, vande, wholesale, sitasyon, sitasyon
Ou ka renmen tou


















