Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Caravan Diesel Chofaj Menm jan ak Truma D6e
Dlo ak lè aparèy chofaj entegre pou RV se yon aparèy chofaj espesyal pou karavàn ki entegre dlo cho ak lè cho. Chofaj sa a pa ka itilize nan otobis oswa transpòtè machandiz danjere. Hebei Nanfeng Group se pi gwo manifakti ekipman chofaj ak refwadisman nan Lachin ak founisè deziyen machin militè Chinwa yo.
Dekri teren
Caravan Diesel Heater Menm jan ak Truma d6e
Pwodwi Deskripsyon

Kontwòl Panel:

Estrikti ak konpozisyon
Pati chofaj dlo cho: aparèy chofaj dlo cho ak lè machin tout-an-yon chofe dlo atravè gaz, elektrisite, elatriye, epi transpòte dlo cho chofe a nan chak pò chofaj atravè tiyo.
Pati chofaj lè cho: Gen yon fanatik ak kanal lè andedan machin nan tout-an-yon sèl. Dlo cho chofe echanj chalè ak lè a atravè echanjeur chalè a pou jenere lè cho, ki Lè sa a, voye nan chanm nan nan fanatik la.
Sistèm kontwòl: aparèy chofaj dlo cho ak lè machin tout-an-yon ekipe ak yon sistèm kontwòl entèlijan, ki ka otomatikman ajiste tanperati dlo chofaj, vitès van, elatriye selon tanperati andedan kay la, bezwen itilizatè yo ak lòt paramèt pou reyalize entèlijan. kontwòl ak operasyon ekonomize enèji.
Paramèt pwodwi yo
| Rated Vòltaj | DC12V |
| Fonksyone Voltage Range | DC10.5V-16V |
| Kout tèm konsomasyon maksimòm pouvwa | 8-10A |
| Konsomasyon pouvwa mwayèn | 1.8-4A |
| Kalite gaz | dyezèl/petrol |
| Pouvwa chalè gaz (W) | 2000 4000 |
| Konsomasyon gaz (g/h) | 240/270 |
| Presyon gaz | 30mbar |
| lè cho Dlivrezon Volim m3/h | 287 max |
| Kapasite tank dlo | 10L |
| Presyon maksimòm ponp dlo | 2.8bar |
| Presyon maksimòm sistèm lan | 4.5 bar |
| Rated elektrik ekipman pou vòltaj | -220V/110V |
| Pouvwa chofaj elektrik | 900W 1800W |
| Dissipasyon pouvwa elektrik | 3.9A/7.8A 7.8A/15.6A |
| Travay (Anviwònman) Tanperati | -25 degre -+80 degre |
| Pwa (kg) | 15.6kg |
| Dimansyon (mm) | 510×450×300 |
| Travay altitid | Mwens pase oswa egal a 1500m |
Enstalasyon ak aplikasyon




Pwosesis aplikasyon an
Mete tanperati a ak vitès van an: Anvan ou sèvi ak aparèy chofaj dlo cho a ak soufle lè, mete tanperati ki apwopriye a ak vitès van an jan sa nesesè. Li ka ajiste otomatikman selon tanperati andedan kay la oswa manyèlman.
Antretyen regilye: Netwaye epi kenbe aparèy chofaj dlo cho ak lè entegre machin regilyèman pou kenbe ekipman an pwòp epi nan kondisyon nòmal fonksyone epi pwolonje lavi sèvis ekipman an.
Itilizasyon ekonomize enèji: Pandan itilizasyon aktyèl la, tanperati a ak vitès van yo ta dwe kontwole rezonab pou evite twòp konsomasyon enèji, ekonomize enèji, epi redwi depans itilizasyon yo.
Prekosyon sekirite: Lè w ap itilize aparèy chofaj dlo cho a ak aparèy chofaj lè a, peye atansyon sou itilizasyon an sekirite nan ekipman an epi evite itilizasyon kontinyèl alontèm pou anpeche fonksyone byen oswa aksidan sekirite.
Sikilasyon lè andedan kay la: Lè w ap itilize yon aparèy chofaj dlo cho ak aparèy chofaj lè, kenbe sikilasyon lè andedan kay la ak louvri fenèt pou vantilasyon nan yon fason apwopriye pral ede amelyore kalite lè andedan kay la.
Baj popilè: Karavàn aparèy chofaj dyezèl menm jan ak truma d6e, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou
























