Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
6KW Hybrid aparey chofaj
Gen kek kesyon sou Combi heater nan Diesel 1.Is li yon kopi Truma? Li sanble ak Truma. Epi li se pwop teknik nou pou pwogram elektwonik 2.Is a konpatib ak Truma? Gen kek pati ki ka itilize nan Truma, tankou tiyo, recho le, kranpon sa yo.chale kay, impeller fanatik ak se konsa ...
Dekri teren
6KW Hybrid aparey chofaj
1. Fonksyon
Sa a chofaj se yon machin entegre nan dlo cho ak le cho, ki ka bay domestik dlo cho pandan yo ap chofaj okipe yo. Sa a se chofaj pemet yo dwe itilize pandan kondwi. Sa a chofaj tou te gen fonksyon an nan chofaj pa elektrisite vil la. Nan mod cho chofaj chofaj, ka chofaj sa a ka itilize yo chofaj chale sal la ak dlo cho an menm tan. Si ou selman bezwen dlo cho, tanpri chwazi mod nan travay cho dlo. Le tanperati a anbyen se pi ba pase 3 ° C, tanpri vid dlo a nan tank la dlo yo anpeche konjele tank la dlo.
Gen twa opsyon eneji:
--gaz mod
Aparey la otomatikman ajiste pouvwa a. Aparey cfe a ap travay avek pouvwa ki ba. Yon fwa yo mete tanperati a rive, imedyatman sispann chofaj.
--sevis piblik mod
Manyelman chwazi 900W oswa 1800W mod chofaj selon kapasite nan ekipman pou pouvwa nan kan an RV.
--Melanje mod
Le yo mande pouvwa a ki ba (pa egzanp, le tanperati a chanm kenbe), se chofaj prensipal la pi pito. Chofaj gaz la pa te komanse jiskaske pouvwa prensipal la pa ka satisfe, ak fonksyon an chofaj gaz etenn nan etap nan ajisteman pouvwa.
Nan mod dlo cho ki ap travay, mod gaz oswa mod pouvwa vil la itilize chofaj tank dlo a. Ka tanperati a nan tank la dlo ka mete nan 40 ° C oswa 60 ° C.

2. Enstriksyon Sekirite
Gaz la te jwenn nan tank gaz la likid se obligatwa yo dwe gaz. Li pa pemet yo sevi ak gaz likid pou fe pou evite danje. Si gen yon fuit gaz oswa gaz ode:
- etenn tout flanm dife louvri imedyatman
--Louvri pot yo ak fenet yo
--Femen tout tiyo ak tank gaz likid
--Pa fimen
--Pa opere nenpot switch elektrik
--Envite pwofesyonel yo byen enspekte sistem gaz la
3. Main paramet teknik
| Rated voltaj | DC12V |
| Opere voltaj ranje | DC10.5V 12V / 24V ~ 16V |
| Kout tem gwo konsomasyon pouvwa | 5.6A |
| Mwayen pouvwa konsomasyon | 1.3A |
| kalite gaz | Gaz petwol (pwopan / butane) |
| Pouvwa chofaj gaz (W) | 0 |
| presyon gaz | 30mbar |
| Chofaj le ekipman pou m3 / h | 287max |
| Kapasite dlo | 10L |
| Sistem presyon | 4.5bar |
| Mains voltaj | ~ 220V |
| Pouvwa chofaj minisipal | 900W ;1800W |
| Mains pouvwa konsomasyon | 3.9A 7.8A |
| Tanperati travay (anviwonman) tanperati | -25 ° C ~ + 80 ° C |
| Altitid travay | ≤1500mm |
| Akey pwa | 15.6Kg (pa gen dlo) |
| Dimansyon (mm) | 510×450×300 |
| Ponp presyon | 2.8bar |
Baj popilè: 6KW Hybrid aparey chofaj
Ou ka renmen tou




















