Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Konpresè èkondisyone machin elektrik
Konpresè èkondisyone elektrik nou an (EACC) enkòpore yon motè synchrone leman pèmanan, ki mache dirèkteman ak gwo -batri vòltaj veyikil la. Kòm eleman prensipal pouvwa pou tou de nan-refwadisman machin ak chofaj oksilyè (nan yon sistèm ponp chalè), li asire tanperati enteryè konfòtab pandan y ap maksimize efikasite enèji ak pwolonje ranje kondwi machin nan.
Dekri teren
Si w ap chèche pou machin elektrik èkondisyone COMPRESSOR, Byenveni nan wholesale pwodwi a soti nan faktori nou an. Kòm youn nan dirijan manifaktirè yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pi bon sèvis la ak livrezon rapid. Koulye a, tcheke sitasyon an ak vandè nou an.
Konpresè èkondisyone machin elektrik
Entwodiksyon pwodwi
Estrikti mekanik la (anjeneral yon kalite woulo liv) kondwi pa yon motè synchrone leman pèmanan (oswa motè DC san bwòs) bati -nan gwo-vòltaj (oswa motè DC san bwòs) pou trase frijidè gaz presyon ba-, konprese li nan tanperati ki wo ak gwo-gaz presyon, epi apre sa dechaje li nan kondansasyon an.



Konpozisyon estriktirèl: Li se yon inite entegre ki gen ladan yon lojman COMPRESSOR, yon mekanis COMPRESSOR woulo liv, yon motè, ak yon kontwolè (Inverter), epi li ka opere poukont motè a.
Avantaj kle
Avantaj kle yo
Ekonomize enèji ak frekans varyab: Sèvi ak kontwòl elektrik, li ka ajiste vitès selon demann, siyifikativman diminye konsomasyon enèji.
Trankil ak efikas: Anplwaye yon estrikti -tip woulo liv, li prezante bri ki ba, vibrasyon ki ba, ak efikasite refwadisman segondè.
Entelijan: Kontwole pa inite kontwòl machin (VCU), ak konbine avèk teknoloji ponp chalè, li reyalize efikas tèmik.jesyon nan lòj pasaje yo ak batri.

Espesifikasyon pwodwi yo
Espesifikasyon Compressor
| Modèl | NFEZC45 |
| Kalite | Woulo elektrik |
|
Refrijeran |
R290 |
|
Tanperati travay |
-20 degre ~ 110 degre |
|
Tanperati depo |
-40 degre ~ 110 degre |
|
Rezistans vòltaj |
kouran flit<10mA@2000V(AC)/50HZ |
|
Izolasyon elektrik |
Pi gran pase oswa egal a 20MQ@1000V(DC) |
|
Deplasman |
45CC/r |
|
Ranje vitès |
800-8500rpm (Personalize) |
|
Metòd refwadisman |
refwadisman gaz sousyon |
|
To flit frigorigènes |
Mwens pase oswa egal a 5g / ane |
|
Lubrifyan lwil oliv |
PVE |
|
Shell |
Jete aliminyòm alyaj piki peening |
|
Pwa total (ki gen ladan lwil oliv) |
Mwens pase oswa egal a 7.7kg (ki gen ladan lwil oliv) |
|
Enstale pozisyon |
tou pre motè oswa bwat angrenaj |
|
Aspirasyon gwosè enteryè |
Φ28.4mm (Personalize) |
|
Dechaje gwosè enteryè |
Φ15.35mm (Personalize) |
|
Evalyasyon IP |
IP67 |
|
Restriksyon materyèl |
Konfòmite ROHS, san plon |
|
Liberasyon presyon mekanik |
4+0.4Mpa(A) |
|
Presyon fonksyònman aspirasyon |
0.1 ~ 0.5Mpa (A) |
|
Presyon opere egzeyat |
0.7 ~ 2.8Mpa (A) |
|
Maksimòm presyon opere |
2.8Mpa (A) |
| Rezistans korozyon | 500HRs pita: fonksyonèl ak mwens pase 5% sifas domaj vizyèl |
|
Lapwòpte |
Pwa enpurte 10mg, gwosè 0.5mm max, priz sele ak priz itilize bouchon pousyè pou anbake |
Espesifikasyon motè
|
Kalite motè |
PMSM |
| Kantite poto | 8 |
| Metòd likidasyon stator | Y-kalite |
| Rated vòltaj | 600V (DC) |
| Fonksyone vòltaj ranje | 400 ~ 850V (DC) |
| Pouvwa nominale | 6.5kw |
| Ranje vitès rated | 800~8600rpm |
| Maksimòm pouvwa | 7.5kW |
Espesifikasyon kontwolè
| Mòd chofè motè | Ond sine |
|
Metòd deteksyon poto mayetik |
Pozisyon sensorless |
|
vòltaj nominal (HV) |
600V (DC) |
|
Ranje vòltaj opere (HV) |
400-850V (DC) |
| Valè survoltaj | (Personalize) |
| Anba-valè vòltaj | (Personalize) |
| Max D 'aktyèl | 12.5A (kalkil ki baze sou 600V) |
| Max D' pouvwa | 7.5kW |
| Pouvwa nominale | 6.5kW |
| vòltaj nominal (LV) | 12/24V DC |
| Ranje vòltaj opere (LV) | 9 ~ 32VDC |
Kondisyon sistèm
| Pwoteksyon presyon | 2.8Mpa (rekòmande) | |
| Kontni lwil oliv | 3% ~ 5% (rekòmande) | |
| Lwil rezidyèl | 40-80g | |
| Kondisyon pou kondansasyon an | Kòmanse | 5sCondensate fanatik kouri pou 5 segonn anvan COMPRESSOR a kòmanse |
| Fèmen | 30sCondenser fanatik kontinye ap kouri pou 30 segonn apre COMPRESSOR a sispann | |
| Rekòmande pozisyon aliye | Nan pwen ki pi ba nan sistèm lan (rekòmande) | |
Espesifikasyon bri
Kondisyon tès la:
| Egzeyat P. | aspirasyon P. | Sub refwadi | Super chalè | Tanperati anbyen |
| 1.5Mpa (A) | 0.3Mpa (A) | 5 degre | 10 degre | ES |
Pèfòmans ak koub Nosie:

Kondisyon aplikasyon an

Aplikasyon

sètifika

Baj popilè: machin elektrik èkondisyone COMPRESSOR, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou




















