Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
12V elektwonik ponp dlo pou machin elektrik
Ponp dlo elektrik NF 12v pou otobis pwensipalman itilize pou refwadisman, ak dissipation chalè motè elektrik, contrôleur, pil ak lòt aparèy elektrik nan nouvo enèji (ibrid ak machin elektrik pi bon kalite).
Dekri teren
12V elektwonik ponp dlo pou machin elektrik
Pwodwi Deskripsyon


Otomobil ponp dlo elektwonik, anpil nouvo enèji machin, RV ak lòt machin espesyal yo souvan itilize nan ponp dlo mikwo kòm sikilasyon dlo, refwadisman oswa sistèm rezèv dlo machin. Sa a kalite mikwo ponp dlo pwòp tèt ou-priming yo kolektivman rele ponp dlo otomobil. Mouvman sikilè motè a lakòz dyafram nan andedan ponp dlo a resipwòk nan aparèy mekanik la, kidonk konpresyon ak etann lè a nan chanm ponp lan (volim fiks). Anba aksyon valv la yon sèl-fason, se yon presyon pozitif ki fòme nan priz drenaj la (pwodiksyon aktyèl gwosè a nan presyon an gen rapò ak ogmantasyon an resevwa pa pò a drenaj ponp ak karakteristik sa yo nan ponp lan); se yon vakyòm ki fòme nan pò pou aspirasyon dlo a, kidonk kreye yon diferans presyon ak presyon atmosferik deyò a. Anba aksyon diferans presyon an, dlo a fòse antre nan inlet dlo a ak Lè sa a, egzeyate soti nan priz drenaj la. Anba aksyon an nan enèji sinetik transmèt pa motè a, dlo a kontinyèlman respire ak egzeyate, fòme yon pousantaj koule relativman ki estab.
Pwodwi Paramèt
| Nimewo Modèl | HS- 030-201A |
| Tanperati anbyen | -40ºC~+100ºC |
| Tanperati Mwayen | Mwens pase oswa egal a 90ºC |
| Rated Vòltaj | 12V |
| Ranje vòltaj | DC9V ~ DC16V |
| Waterproofing Klas | IP67 |
| Sèvis lavi | Pi gran pase oswa egal a 6000h |
| Bri | Mwens pase oswa egal a 50dB |
| Chaj pouvwa | 85W (lè tèt la se 5m) |
| Ap koule tankou dlo | Q=1500L/H (lè tèt la se 5m) |
Estrikti ponp dlo elektwonik:


Pwodwi detay



Pwodwi Aplikasyon

Konpayi nou an


Hebei Nanfeng Automobile Equipment (Group) Co., Ltd se yon konpayi gwoup ki gen 5 faktori, ki espesyalman pwodui aparèy chofaj pakin, pati aparèy chofaj, èkondisyone ak pati machin elektrik pou plis pase 30 ane. Nou se dirijan manifaktirè pati oto nan Lachin.
Inite pwodiksyon faktori nou yo ekipe ak machin gwo teknoloji, bon jan kalite strik, aparèy tès kontwòl ak yon ekip teknisyen pwofesyonèl ak enjenyè andose bon jan kalite a ak otantisite nan pwodwi nou yo.
An 2006, konpayi nou an te pase sètifikasyon sistèm jesyon kalite ISO/TS16949:2002. Nou menm tou nou mete sètifika CE a ak sètifika Emark fè nou pami sèlman kèk konpayi yo nan mond lan akeri sètifikasyon wo nivo sa yo.
Kounye a ke yo te pi gwo moun ki gen enterè nan Lachin, nou kenbe yon pati nan mache domestik nan 40% ak Lè sa a, nou ekspòte yo atravè glòb la patikilyèman nan pwovens Lazi, Ewòp ak Amerik.
Satisfè estanda ak demand kliyan nou yo te toujou pi gwo priyorite nou. Li toujou ankouraje ekspè nou yo kontinyèlman brain tanpèt, inovasyon, konsepsyon ak fabrike nouvo pwodwi, pafètman apwopriye pou mache Chinwa a ak kliyan nou yo soti nan tout kwen nan mond lan.
Baj popilè: 12v elektwonik ponp dlo pou machin elektrik, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou
















