Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Machin elektrik Elektwonik ponp dlo
NF nouvo enèji elektrik ponp dlo se sitou itilize pou refwadisman an, ak dissipation nan chalè nan motè elektrik, contrôleur, pil ak lòt aparèy elektrik nan nouvo enèji (ibrid ak machin elektrik pi).
Dekri teren
Machin elektrik Elektwonik ponp dlo
Pwodwi Deskripsyon

Pandan ke ponp dlo elektrik yo itilize menm awozaj ak ponp dlo mekanik epi yo mande pou ranplasman awozaj nan entèval manifakti a rekòmande, toujou gen kèk diferans ant de la:
Travay Entèn yo
Diferans ki pi evidan ak fondamantal ant de ponp yo se jan yo mache. Ponp dlo mekanik yo anjeneral kondwi pa yon senti epi yo an fonksyon pandan tout peryòd ke machin nan ap kouri, menm si refwadisman pa obligatwa. Yo gen tou sele arbr ak BEARINGS, ki se de pwen prensipal echèk pou yon ponp dlo mekanik.
Ponp dlo elektrik yo gen motè elektrik ki mache ak sistèm elektrik veyikil la. Fonksyon yo tou kontwole elektwonikman pa ECU a, ki vle di ECU a pral di ponp dlo a lè pou limen ak sou. Ponp elektrik tou pa gen sele arbr oswa BEARINGS, epi yo pa senti kondwi, kidonk yo fè eksperyans nivo estrès ki ba anpil konpare ak ponp mekanik.
Lonjevite
Depi ponp dlo elektrik yo fè eksperyans anpil mwens estrès, sibi mwens èdtan nan operasyon, epi yo sele yon fason diferan konpare ak ponp dlo mekanik, yo gen plis chans pou yo dire. Kòm yon rezilta, ranplasman ponp dlo yo pral vin mwens komen kòm EV yo vin pi popilè.
Versatile
Ponp dlo mekanik yo pa ka itilize nan machin elektrik, men ponp dlo elektrik yo ka itilize nan kèk motè ki pi nouvo ki degaje konbisyon entèn yo. Nan machin ki degaje konbisyon entèn yo, yo ka itilize pou sikilasyon awozaj atravè turbokonpreseur, suralimantasyon, nwayo aparèy chofaj, epi pafwa kòm ponp prensipal awozaj motè a.
Pwodwi Paramèt
| Nimewo Modèl | HS- 030-201A |
| Tanperati anbyen | -40ºC~+100ºC |
| Tanperati Mwayen | Mwens pase oswa egal a 90ºC |
| Rated Voltage | 12V |
| Ranje vòltaj | DC9V ~ DC16V |
| Waterproofing Klas | IP67 |
| Lavi sèvis | Pi gran pase oswa egal a 6000h |
| Bri | Mwens pase oswa egal a 50dB |
| Chaj pouvwa | 85W (lè tèt la se 5m) |
| Ap koule tankou dlo | Q=1500L/H (lè tèt la se 5m) |
Gwosè pwodwi:


Pwodwi detay




Pwodwi Aplikasyon

Konpayi nou an

Baj popilè: elektrik machin elektwonik ponp dlo, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou

















