Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Elektwonik ponp dlo pou EV
NF Automotive Electric Water Pump se sitou itilize pou refwadisman, ak dissipation nan chalè nan motè elektrik, contrôleur, pil ak lòt aparèy elektrik nan nouvo enèji (ibrid ak machin elektrik pi).
Dekri teren
ElektwonikPonp dlo pouEV
Entwodiksyon pwodwi


Prensip k ap travay nan ponp dlo elektwonik la se jan sa a:
1. Mouvman sikilè motè a fè dyafram nan andedan ponp lan resipwòk atravè aparèy mekanik la, kidonk konpresyon ak etann lè a nan chanm ponp lan (volim fiks);
2. Anba aksyon valv la yon sèl-fason, se yon presyon pozitif ki fòme nan drenaj la (presyon pwodiksyon aktyèl la ki gen rapò ak ogmantasyon pouvwa a resevwa pa drenaj ponp lan ak karakteristik sa yo nan ponp lan);
3. Yon vakyòm fòme nan pò aspirasyon an, kidonk kreye yon diferans presyon ak presyon atmosferik deyò a. Anba aksyon diferans presyon an, dlo a bourade nan inlet dlo a, ak Lè sa a, egzeyate soti nan priz la;
4. Anba aksyon enèji sinetik ki transmèt pa motè a, dlo a kontinyèlman aspire ak egzeyate pou fòme yon koule relativman ki estab.
Paramèt pwodwi
| Nimewo Modèl | HS- 030-201A |
| Tanperati anbyen | -40ºC ~ plis 100ºC |
| Tanperati Mwayen | Mwens pase oswa egal a 90ºC |
| Rated Voltage | 12V |
| Ranje vòltaj | DC9V ~ DC16V |
| Waterproofing Klas | IP67 |
| Lavi sèvis | Pi gran pase oswa egal a 6000h |
| Bri | Mwens pase oswa egal a 50dB |
| Chaj pouvwa | 85W (lè tèt la se 5m) |
| Ap koule tankou dlo | Q=1500L/H (lè tèt la se 5m) |
Tanperati anbyen: -40 degre ~ plis 100 degre, Tanperati Mwayen: Mwens pase oswa egal a 90 degre
Rated Voltage: 12V, Voltage Range: DC9V-DC16V
Chaj pouvwa: 85W (lè tèt la se 5m)
Koule: Q=1500L/H (lè tèt la se 5m)
Bri: Mwens pase oswa egal a 50dB
Lavi sèvis: Pi gran pase oswa egal a 6000h
Waterproofing Klas: IP67


Anbalaj ak anbake


Aplikasyon pou pwodwin

Baj popilè: ponp dlo elektwonik pou ev, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou


















