Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Segondè vòltaj batri epè chofaj
NF Group se pi gwo manifakti aparèy chofaj elektrik nan Lachin. Koulye a, nou te lanse yon nouvo pwodwi: yon aparèy chofaj elektrik fim 7-15 kW epè, ki te apwovizyone an pakèt. Pwodui sa a gen avantaj ki genyen nan ultra-segondè efikasite tèmik, gwo rezistans presyon, ultra-long lavi, ultra-sekirite, ak estrikti senp.
Dekri teren
Si w-ap chèche pou vòltaj anwo nan syèl la pwès batri chofaj, akeyi pou en pwodwi nan faktori nou. Kòm youn nan dirijan manifaktirè yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pi bon sèvis la ak livrezon rapid. Koulye a, tcheke sitasyon an ak vandè nou an.
Segondè vòltaj batri epè chofaj
Pwodwi Deskripsyon
Chofaj fim ki gen gwo -vòltaj epè-pou nouvo machin enèji reprezante yon nouvo jenerasyon eleman debaz ki trè efikas, ki gen gwo -vòltaj-konpatib pou chofaj likid. Distenge pa efikasite tèmik ultra-li yo, tan repons rapid, segondè-rezistans presyon, ak lavi sèvis long, li piti piti deplase aparèy chofaj PTC tradisyonèl yo vin chwa prensipal la pou sistèm jesyon tèmik sou 800V segondè -tribin vòltaj.

Pwodwi Paramèt
| Pwojè | Kontni |
| Rated pouvwa | 15 kW ± 10% (tanperati dlo: 20 degre ± 2 degre; Pousantaj koule: 20 ± 1 L / min) |
| Metòd kontwòl pouvwa | PEUT / Branche |
| pwa | Mwens pase oswa egal a 2.3kg |
| Kapasite awozaj | 430ml |
| Evalyasyon rezistans dlo ak pousyè | IP67/6K9K |
| gwosè | 277.5*198*55 |
| Rezistans izolasyon | Anba kondisyon nòmal, kenbe tèt ak yon tès 1000 VDC/60s, ak yon rezistans izolasyon ki pi gran pase oswa egal a 500 MΩ. |
| Pwopriyete elektrik | Nan kondisyon nòmal, li kenbe tèt ak (2U+1000) VAC, 50–60 Hz, pou yon dire 60 segonn, san flach oswa pann. |
| Pèfòmans sele | Tank Dlo Side Airtightness: Air, @RT, Presyon kalib 250 ± 5 kPa, Duration tès 10 s, To Flit mwens pase oswa egal a 3 cc / min. |
Bò-Voltaj segondè:
| Rated Voltage | 600VDC |
| Ranje vòltaj | 400-800VDC (± 5.0) |
| Segondè -Voltaj nominale aktyèl | 25A |
| Koule vag | Mwens pase oswa egal a 35 A |
Bò-vòltaj:
| Rated Voltage | 24VDC/12VDC |
| Ranje vòltaj | 9-32VDC (± 0.2) |
| Fonksyone aktyèl | Mwens pase oswa egal a 500mA |
| Ba -kouran demaraj vòltaj | Mwens pase oswa egal a 900mA |
Ranje Tanperati:
| Tanperati Fonksyònman | -40-85 degre |
| Tanperati Depo | -40-125 degre |
| Tanperati awozaj | -40-90 degre |
| Presyon pete | 0.5Mpa |
Gwosè pwodwi yo


Pwodwi detay






Koub -Voltaj

Fòs debaz yo
Adaptasyon natif natal pou Platfòm High-Voltaj
Sipòte san pwoblèm chaj rapid 800V ak jesyon tèmik segondè -, kraze nan plafon vòltaj tradisyonèl 650V sistèm PTC yo.
Ultim Enèji Efikasite
Gen anpil efikasite tèmik ki depase 95%, diminye konsomasyon enèji chofaj pa apeprè 20% nan sezon fredi dirèkteman pwolonje ranje kondwi.
Ultra-Repons Rapid
Li bay yon chalè enstantane lè demaraj, sa ki depase sistèm PTC yo nan tou de vitès kabin-chofaj ak batri-prechofaj.
Gwo dansite pouvwa ak konsepsyon ki lejè
Kontra enfòmèl ant nan gwosè ak limyè nan pwa, li libere espas bay motè ak kontribye nan lejè machin an jeneral.
Long Lifespan ak Estabilite segondè
Montre zewo degradasyon pouvwa, ofri rezistans gaya nan Vibration ak korozyon, epi li se Enjenieri yo andire tout sik lavi veyikil la.
Kontwòl Tanperati egzak
Karakteristik kontwòl PWM fèmen-bouk pou minimize fluctuations tanperati, sa ki pèmèt entegrasyon san pwoblèm ak estrateji jesyon tèmik konplèks.
Pwodwi Aplikasyon

Sètifikasyon pwodwi yo
Pwodwi nou an te jwenn sètifikasyon pwofesyonèl CE ak E{0}}mark; sètifika sètifikasyon CE nou an ka wè nan imaj ki anba a. Anplis de sa, yon pakèt aparèy chofaj elektrik nan divès modèl ak evalyasyon pouvwa ki disponib pou seleksyon.

Konpayi nou an
Hebei Nanfeng Automobile Equipment (Group) Co., Ltd te etabli an 1993, e li se yon konpayi gwoup ki gen 6 faktori. Nou se youn nan founisè prensipal yo nan eleman nouvo enèji machin nan Lachin ak founisè a deziyen nan machin militè Chinwa. Pwodwi prensipal nou yo se aparèy chofaj awozaj segondè vòltaj, ponp dlo elektwonik, BTMS, konpresè lè elektrik, EPS, EHPS, konpresè èkondisyone elektrik, twa -fason tiyo, aparèy chofaj pakin, èkondisyone pakin, echanjeur chalè plak, elatriye.
Inite pwodiksyon faktori nou yo ekipe ak gwo-machin teknoloji, aparèy tès kontwòl kalite strik-, ak yon ekip teknisyen pwofesyonèl ak enjenyè pou asire bon jan kalite ak otantisite pwodwi nou yo.

Egzibisyon nou an

FAQ
1. K: Ki avantaj ki genyen nan aparèy chofaj elektrik fim epè konpare ak aparèy chofaj PTC tradisyonèl yo?
A: aparèy chofaj fim epè yo gen pi wo efikasite enèji (jiska 95% oswa plis), pi vit vitès chofaj (dezyèm repons), pi piti gwosè, ak gwo dansite pouvwa, ki apwopriye pou kondisyon strik nan machin enèji nouvo sou espas ak konsomasyon enèji.
2. K: Ki nouvo senaryo machin enèji ki apwopriye pou seri pouvwa 7-15kW?
A: 7-10kW se sitou itilize pou batri machin pasaje / chofaj kabin, 10-15kW se apwopriye pou machin komèsyal oswa rejyon trè frèt, epi li ka satisfè bezwen yo nan gwo-kapasite pake batri pou prechofaj rapid ak chofaj nan machin.
3. K: Ki jan sekirite aparèy chofaj fim epè garanti?
A: Li sèvi ak izolasyon substrats seramik ak segondè -materyèl fim epè rezistan tanperati, gen fonksyon pwoteksyon sikwi twòp, surtanperati, ak kout -, epi li pa gen okenn flanm dife ki louvri, satisfè estanda pwoteksyon IP67 klas otomobil ak ignifuge flanm dife.
4. K: Poukisa aparèy chofaj fim epè yo pi apwopriye pou platfòm vòltaj segondè (tankou 800V)?
A: Teknoloji fim epè ka adapte yo ak vòltaj segondè pa ajiste fòmil la keratin rezistans, gen gwo rezistans presyon, ak efikasite li yo pa afekte pa ogmantasyon vòltaj, pandan y ap tradisyonèl PTC se tendans rediksyon efikasite anba vòltaj segondè.
Baj popilè: segondè vòltaj batri chofaj epè, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou


















