Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
2.5KW elektrik machin PTC awozaj chofaj
Nanfeng Group se pi gwo manifakti ekipman chofaj ak refwadisman otomobil nan Lachin. Li te pwodwi aparèy chofaj pou plis pase 30 ane. Li se founisè a sèlman deziyen nan machin militè nan Lachin ak senk faktori. 2.5KW elektrik machin PTC aparèy chofaj awozaj gen avantaj ki genyen nan pwoteksyon anviwònman an, ekonomize enèji, vit chofaj ak sou sa.
Dekri teren
2.5KW elektrik machin PTC awozaj chofaj
1, Entwodiksyon pwodwi

Espesyalman ki fèt pou machin elektrik, aparèy chofaj sa a ka chofe kabin an, dekonjle vit vit la, epi bay chalè lòt mekanis ki mande pou règleman tanperati.
Se pa sèlman li ka itilize nan mòd nan kondwi nan machin nan, men tou nan mòd nan pakin nan machin nan. Se poutèt sa, pwodwi a gen yon efè chofaj pi vit pase yon motè combustion entèn.
2, paramèt pwodwi
| Atik | WPTC10-1 |
| Pwodiksyon chofaj | 2500±10 pousan @25L/min, Eten =40 degre |
| vòltaj nominal (VDC) | 220V |
| Travay vòltaj (VDC) | 175-276V |
| Kontwolè ba vòltaj | 9-16 oswa 18-32V |
| Siyal kontwòl | Kontwòl relè |
| Dimansyon aparèy chofaj | 209.6 * 123.4 * 80.7mm |
| Dimansyon enstalasyon | 189.6 * 70mm |
| Dimansyon jwenti | φ20mm |
| Pwa aparèy chofaj | 1.95±0.1kg |
| Konektè vòltaj segondè | ATP06-2S-NFK |
| Konektè ki ba vòltaj | 282080-1 (TE) |
Estrikti

3, Karakteristik pwodwi
(1) Antijèl chofaj elektrik
(2) Enstale nan sistèm sikilasyon dlo refwadisman
(3)Avèk fonksyon depo chalè a kout tèm
(4) Zanmitay anviwònman an
4, Aplikasyon pou pwodwi


5, pwodwi detay


6, Kalifikasyon pwodwi

7, FAQ
(1) K: Èske w se manifakti oswa konpayi komès?
A.We se manifakti e gen 5 faktori nan Cangzhou.
(2) K: Èske gen pwodwi yo teste anvan anbake?
A: Wi, nan kou. Pwodwi nou yo se 100 pousan bon jan kalite garanti anvan chajman. Nou teste chak pakèt chak jou.
(3) K: Èske ou ta gen yon rabè si mwen gen yon gwo lòd?
A: Wi nou ta ka ofri diferan rabè selon kantite lòd ou.
(4) K: Èske ou ta ka enprime LOGO konpayi nou an sou plak ak pake a?
A: Wi, nou ka fè sa.
(5) K: Èske mwen ka vizite faktori ou a?
A:Pa tout vle di, nou cho akeyi arive ou, Anvan ou dekole nan peyi ou, tanpri fè nou konnen. Nou pral montre w wout la epi fè aranjman pou w vin chèche w si sa posib.
Baj popilè: 2.5kw elektrik machin ptc aparèy chofaj awozaj, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou


















