Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
8KW PTC Teknoloji chofaj
Hebei Nanfeng Group te pwodwi aparèy chofaj pou plis pase 30 ane, ak konpayi nou an se manifakti a pi gwo nan chofaj otomobil ak ekipman refwadisman nan Lachin ak founisè a deziyen nan machin militè nan Lachin. avantaj ki genyen nan chofaj rapid ak pwoteksyon anviwònman an.
Dekri teren
8KW PTC Teknoloji chofaj
Pwodwi Deskripsyon

PTC (Koyefisyan Tanperati Pozitif) koyefisyan tanperati pozitif, sa vle di pi wo rezistans tanperati a, se pi gwo korelasyon pozitif la. A vas majorite de machin yo kounye a yo itilize nan fason sa a, ou ka dirèkteman itilize chofaj pouvwa batri machin nan se pi pratik. Pou machin elektrik pi bon kalite, batri machin lan pou pil segondè-vòltaj, aparèy chofaj elektrik yo pral jeneralman chwazi wo-vòltaj, paske vòltaj la wo, menm enèji elektrik la ka plis konvèti nan chalè. Dapre mòd nan travay nan aparèy chofaj elektrik kapab tou divize an lè chofaj dirèk ak lè chofaj endirèk pa chofaj dlo. Prensip la nan chofaj lè dirèk ak seche cheve elektrik, pandan y ap kalite dlo a chofaj se pi pre fòm nan chofaj.
Akòz kapasite egzeyat limite nan batri a nan kòmansman sezon fredi a tanperati ki ba, teknoloji prechofaj batri se tou adopte pa anpil konpayi machin, pi lajman itilize a se itilize nan chofaj dlo kalite PTC, kabin an ak batri nan seri nan yon sikwi chofaj. , atravè switch la valv twa-fason ka chwazi si yo pote soti nan kabin an ak batri chofaj ansanm nan yon sik gwo oswa youn nan chofaj la endividyèl nan sik la ti.
Pwodwi Paramèt
| Pouvwa | 8KW±10 pousan (600VDC, T_N{=60 degre ±5 degre, koule =10L/min±0.5L/min) |
| Rezistans koule | 4.6 (Frijeran T=25 degre, vitès koule=10 L/min) KPa |
| Presyon pete | 0.6 MPa |
| Tanperati depo | -40~105 degre |
| Sèvi ak tanperati anbyen | -40~105 degre |
| Ranje vòltaj (segondè vòltaj) | 600V (450 ~ 750V) / 350V (250 ~ 450V) si ou vle |
| Ranje vòltaj (ba vòltaj) | 12V (9 ~ 16V) / 24V (16 ~ 32V) opsyonèl |
| Imidite relatif | 5 ~ 95 pousan |
| Pwovizyon pou aktyèl | 0~14.5 A |
| Inrush kouran | Mwens pase oswa egal a 25 A |
| Kouran nwa | Mwens pase oswa egal a 0.1 mA |
| Izolasyon kenbe tèt ak vòltaj | 3500VDC/5mA/60s, pa gen pann, flashover ak lòt fenomèn |
| Rezistans izolasyon | 1000VDC% 2f200M% ce�/5s |
| Pwa | Mwens pase oswa egal a 3.3 Kg |
| Tan egzeyat | 5s (60V) |
| Pwoteksyon IP (PTC asanble) | IP67 |
| Chofaj lè sere Aplike vòltaj | 0.4MPa, tès 3min, flit mwens pase 500Par |
| Kominikasyon | CAN2.0 / Lin2.1 |
Pwodwi detay




Enstalasyon pwodwi yo



Pwodwi Aplikasyon

Sètifikasyon pwodwi yo

Konpayi nou an


Avantaj nou an
1. fasil pou enstalasyon
2. Lis opere ki pa gen okenn bri
3. strik sistèm jesyon kalite
4. Ekipman siperyè
5. Sèvis pwofesyonèl
6. OEM/ODM sèvis
7. Ofri echantiyon
8. meyè kalite pwodwi
1) Kalite varyete pou seleksyon
2) pri konpetitif
3) Livrezon rapid
1, Konpayi nou an te pwodwi aparèy chofaj pou plis pase 30 ane, epi li se sèlman founisè ki deziyen machin militè Chinwa yo.
2, Nou bay pi bon sèvis selon bezwen ou yo;
3, pwodwi nou yo se nan bon jan kalite segondè nan pri bon mache, ak delivre alè.
4, Nou gen yon ekip lavant pwofesyonèl pou bay ou sèvis rapid ak cho pandan tout pwosesis la.
5, ti kantite akseptab.
Baj popilè: 8kw ptc teknoloji aparèy chofaj, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou


















