Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
High Voltage aparèy chofaj otomobil
Chofaj dlo High Voltage yo kapab bay chalè nan kabin an pou dekonjle ak debouyaj san danje, oswa nan lòt mekanis ki mande pou règleman tanperati.
Dekri teren
High Voltage aparèy chofaj otomobil
Deskripsyon Product

Aparèy chofaj PTC a adopte PTCR chalè-sansib eleman seramik, ki konpoze de plizyè moso sèl konbine avèk bann aliminyòm corrugated chalè-dissipation nan lyezon adezif segondè-tanperati, ki gen avantaj ki genyen remakab nan ti rezistans tèmik ak efikasite echanj chalè segondè.
Pi gwo karakteristik li yo se sekirite li yo, se sa ki, lè fanatik la echwe ak depa, pouvwa a nan aparèy chofaj PTC a pral otomatikman tonbe sevè akòz dissipation chalè ensifizan. Nan moman sa a, tanperati sifas aparèy chofaj la kenbe nan apeprè tanperati Curie (anjeneral 240 degre), se konsa yo pa lakòz "wouj" fenomèn sou sifas chofaj elektrik tib chofaj la, ki elimine danje ki kache nan aksidan. .
Paramèt pwodwi
| Atik | WPTC-10 |
| Pwodiksyon chofaj | 2500±10 pousan @25L/min, Eten =40 degre |
| vòltaj nominal (VDC) | 220V |
| Travay vòltaj (VDC) | 175-276V |
| Kontwolè ba vòltaj | 9-16 oswa 18-32V |
| Siyal kontwòl | Kontwòl relè |
| Dimansyon aparèy chofaj | 209.6 * 123.4 * 80.7mm |
| Dimansyon enstalasyon | 189.6 * 70mm |
| Dimansyon jwenti | φ20mm |
| Konektè vòltaj segondè | ATP06-2S-NFK |
| Konektè ki ba vòltaj | 282080-1 (TE) |
| Nivo pwoteksyon jeneral | IP67 |
| Pwa aparèy chofaj | 1.95±0.1kg |

Pou egzijans vòltaj 170 ~ 275V, fèy PTC adopte 2.4mm epesè, Tc245 degre, asire bon vòltaj kenbe tèt ak rezistans, ak gwoup debaz chofaj entèn pwodwi a entegre nan yon gwoup.
Yo nan lòd yo asire nivo pwoteksyon pwodwi IP67 la, mete eleman debaz chofaj pwodwi a nan baz ki pi ba a nan yon ang, kouvri bag bouch bouch la, peze eksteryè a dèyè ak yon plak presyon, ak Lè sa a, sele li ak lakòl po. nan baz ki pi ba a, epi sele li nan kalite D la. sifas anwo tib la. Apre rasanble lòt pati, sèvi ak yon gasket pou peze ak sele ant baz anwo ak pi ba yo asire bon pèfòmans ki enpèmeyab nan pwodwi a.
Detay pwodwi


Enstalasyon Prekosyon

1.Anvan pouvwa-sou, peye atansyon sou enstalasyon an se fèm, ak konektè yo konekte seryezman.
2.Fil tè a konekte seryezman pou anpeche elektrisite estatik soti nan konpozan domaje.
3.Antijèl pa ta dwe gen enpurte pou anpeche bouche tank dlo a.
4.Apre debake, asire w ke ou tcheke si gen nenpòt domaj aparans ki te koze pa transpò. Domaj ki te koze pa enstalasyon ak itilizasyon move (ki gen ladan kondisyon itilizasyon ak enstalasyon ki depase limit ki espesifye nan spesifikasyon la) pa garanti a.
Sètifikasyon

Aplikasyon


Shipping

Baj popilè: segondè vòltaj aparèy chofaj otomobil, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou


















