Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina

HVC segondè vòltaj awozaj aparèy chofaj pou machin elektrik
Chofaj dlo High Voltage yo kapab bay chalè nan kabin an pou dekonjle san danje ak debouya, oswa nan lòt mekanis ki mande pou règleman tanperati.
Dekri teren
HVC segondè vòltaj awozaj aparèy chofaj pou machin elektrik
Deskripsyon Product

HVC segondè vòltaj awozaj chofaj ka itilize pou amelyore pèfòmans enèji batri nan EVs ak HEVs. Anplis de sa, li pèmèt tanperati konfòtab kabin yo dwe pwodwi nan yon ti tan pèmèt yon pi bon kondwi ak eksperyans pasaje yo. Avèk gwo dansite pouvwa tèmik ak tan repons rapid akòz mas tèmik ki ba yo, aparèy chofaj sa yo tou pwolonje ranje kondwi elektrik pi bon jan yo itilize mwens pouvwa nan batri a.
Paramèt pwodwi
| Atik | WPTC-10 |
| Pwodiksyon chofaj | 2500±10 pousan @25L/min, Eten =40 degre |
| vòltaj nominal (VDC) | 220V |
| Travay vòltaj (VDC) | 175-276V |
| Kontwolè ba vòltaj | 9-16 oswa 18-32V |
| Siyal kontwòl | Kontwòl relè |
| Dimansyon aparèy chofaj | 209.6 * 123.4 * 80.7mm |
| Dimansyon enstalasyon | 189.6 * 70mm |
| Dimansyon jwenti | φ20mm |
| Konektè vòltaj segondè | ATP06-2S-NFK |
| Konektè ki ba vòltaj | 282080-1 (TE) |
| Nivo pwoteksyon jeneral | IP67 |
| Pwa aparèy chofaj | 1.95±0.1kg |

Detay pwodwi


Prekosyon enstalasyon

1.Pye atansyon sou enstalasyon an fèm anvan pouvwa sou, ak koneksyon an serye nan konektè a.
2. Fil tè a seryezman konekte pou anpeche elektrisite estatik soti nan konpozan domaje.
3.Antijèl pa ta dwe gen enpurte pou anpeche bouche tank dlo a.
4. Apre debake, tanpri asire w ke ou tcheke si gen nenpòt domaj aparans ki te koze pa transpò. Domaj ki te koze pa enstalasyon ak itilizasyon move (ki gen ladan kondisyon itilizasyon ak enstalasyon ki depase limit ki espesifye nan spesifikasyon la) pa garanti a.
Prekosyon pou itilize aparèy chofaj dlo PTC
Pousantaj koule dlo a nan sik dlo a pi gran pase oswa egal a 4L / min, si to koule a twò ba, li pral lakòz pwoteksyon tanperati souvan.
Fenomèn fay Fòt kòz Mezi korektif
| Fenomèn fay | Fòt kòz | Mezi korektif |
| Pa kapab itilize | Konektè wo-vòltaj la pa konekte oswa kontak pòv | Tcheke si konektè wo-vòltaj la an bon kontak |
| Konektè ba-vòltaj la pa ploge oswa li an kontak pòv | Tcheke si konektè ba-vòltaj la an bon kontak | |
| Diminye rezistans izolasyon | Ranplase aparèy chofaj dlo PTC | |
| Pa gen chofaj | Konektè vòltaj segondè domaje oswa pòv kontak | Tcheke si konektè vòltaj segondè a an bon kontak |
| Konektè ba-vòltaj la domaje oswa nan kontak pòv | Tcheke si konektè ba-vòltaj la an bon kontak | |
| Chofaj dousman | Tanperati dlo ki ba ralanti demaraj | Okenn |
| Ba segondè vòltaj ak kòmanse dousman | Ajiste vòltaj la | |
| Pousantaj koule antijèl piti | Ajiste to koule a | |
| Vwayaj dlo a bloke | Netwaye kanal la |
Sètifikasyon

Aplikasyon


Shipping

Baj popilè: Hvc segondè vòltaj chofaj awozaj pou machin elektrik, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou












