Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Webasto NAN 2000ST Konbineksyon Mote
Nou se manifakti pwofesyonel nan pakin aparey chofaj ak pati chofaj pou 30 ane, an Chin.Nou bay pwodwi nou nan machin milite Chinwa yo.
Dekri teren
Webasto Air tet 2000ST ranplasman Konbinezon Mote
Apwopriye pou: Webasto Air tet 2000ST ranplasman Konbinezon Air Mote 12V 24V
Travay prensip
Mote a prensipal nan aparey la chofe ponp lwil oliv plunger, fabrike konbinezon ak atomizer yo Lwen. Ponp gaz la voye gaz la inhaled nan atomizer a nan tiyo a zhi gaz. Atomizer a atomize gaz la nan fos santrifujeur ak melanje li ak trase nan le a trase nan pa fanatik la konbinezon prensipal la konbinezon, epi li se inyore pa ploge nan konbinezon cho nan chanm lan konbinezon post. Apre yo te konpletman boule, li se tounen, epi se chale a transfere nan refwadisman an nan interle nan dlo nan mi anndan an nan jaket la dlo ak chale a koule pi wo a. Apre chofaj, mwayen an sikile nan sistem nan tiyo tout antye anba aksyon an nan yon ponp dlo sikile (oswa konvesyon temik) reyalize bi pou yo chofaj. Se gaz la tiyo echapman boule nan tiyo a echapman echapman.
Done teknoloji
| Efikasite | 67% |
| voltaj | 483 |
| Pouvwa | 36W |
| Kouran kontinyel | ≤2A |
| Vites | 4500rpm |
| Karakteristik pwoteksyon | IP65 |
| Divesyon | anticlockwise (konsomasyon le) |
| Konstriksyon | Tout koki metal |
| Koupl | 0.051N.m |
| Tip | Leman pemanan direk |
| Aplikasyon | aparey aparey pou gaz |
| pake | Katon |
| mak | van sid |
| Port | Beijing / Tianjin |
Baj popilè: Webasto AT 2000ST Konbinezon Mote, Lachin, faktori, founise, manifaktire, vwayan, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou


















