Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
12V oswa 24V Ranplasman gaz Ponp
Nou se youn nan pi gwo founise yo nan chofaj otobis Chinwa. Avek plis pase eksperyans 30 ane 'nan manifakti ak vann aparey chofaj, anplis nou se sel founise a chofaj chofaj pou machin chinwa yo.
Dekri teren
12V oswa 24V ponp ranplasman gaz
Ponp gaz nan pakin gen yon estrikti kontra enfomel ant ak ti gwose, epi li fasil enstale.
Done
| Voltaj travay | DC24V, voltaj ranje 21V-30V, pri rezistans vale 21.5±1.5Ω nan 20 ° C |
| Travay frekans | 1hz-6hz, vire sou tan se 30ms chak sik ki ap travay, frekans ki ap travay se pouvwa-off tan pou kontwole ponp gaz (vire sou tan nan ponp gaz se konstan) |
| kalite gaz yo | Mote gazolin, kerosene, dyezel mote |
| Tanperati travay | -40 ° C ~ 25 ° C pou dyezel, -40 ° C ~ 20 ° C pou kerosene |
| ekoulman gaz | 22ml pou chak mil, ere koule nan ±5% |
| Pozisyon enstalasyon | Enstalasyon orizontal, enkli ang sant ponp gaz la ak tiyo orizontal se mwens pase ±5° |
| Distans pou aspanse | Plis pase 1m. Tib inlet se mwens pase 1.2m, tib rekonpans se mwens pase 8.8m, ki gen rapo ak enkli ang pandan travay |
| Dyamet Anndan | 2mm |
| filtraj gaz | Bore dyamet nan filtraj se 100um |
| Lavi sevis | Plis pase 50 milyon fwa (frekans tes se 10hz, adopte gazolin mote, kerosene ak mote dyezel) |
| Tes flite sel | Plis pase 240h |
| presyon inlet | -0.2bar ~.3bar pou gazolin, -0.3bar ~ 0.4bar pou dyet |
| pwesyon lwil oliv | 0 ba ~ 0.3 ba |
| Pwa | 0.25kg |
| Auto absobe | Plis pase min 15 |
| Nivo ere | ±5% |
| Klasifikasyon voltaj | DC24V / 12V |
Koz nan echek ponp lwil oliv
1. pwoblem bon jan kalite lwil oliv. Youn nan bon jan kalite lwil oliv yo ka bon jan kalite a nan lwil oliv la. Pafwa kek enpurte pral antre nan tank la gaz, ak enpurte sa yo pral antre nan tiyo a lwil oliv apre yo fin antre. Li ka lakoz domaj nan ponp lwil la.
2. Li ka paske tanperati a two ba, sa ki lakoz lwil la yo dwe jele. Koz ponp lwil oliv la yo dwe bloke ak boule soti. Se poutet sa, li rekomande ke ou ajoute lwil oliv ak yon pwen ki ba friz le ou sevi ak aparey la pakin, pou ke lwil la pa pral jele.
3. Pwoblem Kous, dives kalite kondisyon kondwi machin yo konplike, ki ka lakoz domaj nan fil ponp lwil oliv yo.
4. Ang enstalasyon an pral lakoz domaj nan ponp lwil oliv la oswa echek cter.
Baj popilè: 12v oswa 24v ranplasman gaz ponp, Lachin, faktori, founise, manifaktire, vande, en, sitasyon
Ou ka renmen tou
















