Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
5KW Gazolin Air Aparèy chofaj
Nou te fabrikasyon ak vann aparèy chofaj pou plis pase 30 ane. Pwodwi nou yo pa sèlman popilè nan Lachin, men tou, ekspòte nan lòt peyi yo, tankou Kore di sid, Larisi, Ikrèn, ak sou sa. Aparèy chofaj nou an bon nan bon jan kalite ak bon mache.
Dekri teren
5KW gazolin aparèy chofaj lè pakin
Ekipman prensipal la nan ki gen konpòtman egzanplè 5KW aparèy pou chofe lè pakin (ki refere kòm aparèy chofaj la) se yon ti founo gaz kontwole pa yon sèl-chip mikwo- processeur. Kò gwo founo dife li yo (echanjeur chalè a) sitiye nan ka a Hood-fòm, ki sèvi kòm pasaj lè endepandan. Se lè frèt aspire nan pasaj lè a pa fanatik la kap founi bay chalè ak kònen lè li vin cho, konsa tankou yo fòme yon lòt sistèm chofaj ki nan sistèm chofaj orijinal la nan machin yo. Nan yon fason, chalè ka apwovizyone pa aparèy chofaj la chofè' s taksi ak pasaje' lòj pa gen pwoblèm motè a ap travay oswa ou pa ap travay.

Done teknoloji
| Chalè pouvwa (W) | 5000 |
| Gaz | Gazolin |
| Rated Voltage | 12V/24V |
| Konsomasyon gaz | 0.19~0.66 |
| Rated pouvwa konsomasyon (W) | 15~90 |
| Travay (Anviwònman) Tanperati | -40℃~+20℃ |
| Pwa nan aparèy chofaj prensipal la (kg) | 5.9 |
| Dimansyon (mm) | 425×148×162 |
| Kontwòl telefòn mobil (Si ou vle) | Pa gen limit |
| Remote kontwòl Remote Si ou vle) | San obstacles≤800m |
| Travay wotè anwo nivo lanmè | ≤1500m |
Dimansyon aplikasyon an
Apwopriye pou chofaj ak prezèvasyon chalè nan machin divès kalite tankou kamyon, mwayen ki menm gwosè ak machin pasaje yo, ak machin elektrik.
Pwodwi avantaj
1. Operasyon silans garanti kondwi konfòtab ou;
2. Kapasite endepandan chofaj stepless ak pèfòmans ekselan;
3. Pafè ak senp aparèy kontwòl;
4. Fòm kontra enfòmèl la fasil pou enstale sou nenpòt machin;
5. Fonksyon dyagnostik la siyifikativman diminye tan reparasyon an.
Travay prensip
Sistèm chofaj la itilize gazolin kòm gaz. Apre ajoute yon echanjeur chalè, lè a cho voye nan konpatiman yo ak ekipman depo nan yon fanatik reyalize bi pou yo chofaj ak dekonjle.
Pati aparèy chofaj yo montre








Ekipman pou pouvwa
Chofaj pouvwa kondwi (liy pozitif ak negatif) dwe konekte ak the12 V / 24 V batri dirèkteman. Batri plis pase 2 zan ki mank de elektrik souvan yo ta dwe chanje yon nouvo yo nan lòd asire itilizasyon nòmal nan aparèy chofaj la.
Pwovizyon pou gaz
Gaz la pou chofaj la ka soti nan tank gaz la nan machin nan oswa nan si ou vle 5L tank gaz endepandan. Se ponp gaz la itilize pou transmisyon gaz ak règleman kantite ekipman pou gaz.
Baj popilè: 5kw gazolin chofaj pakin lè, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, en, sitasyon
Ou ka renmen tou














