Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Air Conditioner Pou Caravan
Hebei Nanfeng Group se pi gwo manifakti ekipman chofaj ak refwadisman nan Lachin ak founisè deziyen machin militè yo nan Lachin. Anba plaj karavàn èkondisyone gen avantaj ki genyen nan pa okipe espas, epi li ka desine priz lè a selon pwòp bezwen ou yo.
Dekri teren
Èkondisyone pou Caravan
Pwodwi Deskripsyon

Poukisa chwazi yon èkondisyone pou RVs? Èske yon èkondisyone lakay pa kapab travay la?
Yon kay fann oswa èkondisyone fenèt pi bon mache pase yon èkondisyone pwofesyonèl RV, kidonk poukisa pa chwazi yon èkondisyone lakay ou? Sa a se yon kesyon ke anpil jwè yo kesyone. Gen kèk amater machin ki te modifye li lè brikoleur, men li pa rekòmande pou enstale li nan RV ki pwodui an mas, paske konsepsyon èkondisyone nan kay la dwe fiks, ak machin yo ap deplase ak aksidante, ak nivo rezistans tranbleman tè nan kay la. èkondisyone pa ka rive nan nivo kondwi machin. Kondisyon, si yo itilize pou yon tan long, eleman yo nan èkondisyone a pral dekole ak defòme lè machin nan ap kondwi, sa ki lakòz danje kache nan sekirite itilizatè a, kidonk li pa rekòmande yo sèvi ak èkondisyone nan kay la pou RVs.
Kilès ki pi bon, èkondisyone sou tèt oswa èkondisyone anba?
Èkondisyone ki monte sou do kay pran ti espas entèn epi yo ka enstale nan pifò RV. Natirèlman, nenpòt pwodwi gen enpèfeksyon li yo. Pa ekzanp, yon camper ki gen yon lift-top pa ka ekipe ak yon tèt-monte èkondisyone paske li pral afekte ouvèti lift-top la. Anplis de sa, gen kèk tant ki gen sipò do-kay ki fèb epi yo pa ka sipòte yon èkondisyone tèt-monte, kidonk yon èkondisyone anba-monte se opsyon ki pi bon. s Chwa. Pri enstalasyon èkondisyone anba-monte relativman wo, paske enstalasyon li yo mande pou aranjman nan kanal priz lè nan lòj RV a, ki se konplike enstale. Men, avantaj yo tou evidan. Premyèman, bri a ba epi li pa pral afekte dòmi. Dezyèmman, efikasite travay la wo. Lè cho ak frèt ka byen vit transpòte nan divès zòn nan tiyo pou reyalize efè rapid chofaj oswa refwadisman. Kòm pou ki jan yo chwazi ki kalite èkondisyone, ou bezwen chwazi kalite lè kondisyone ki apwopriye a selon kalite machin ou an.

Pwodwi Deskripsyon
| Modèl | NFHB9000 |
| Kapasite refwadisman rated | 9000btu |
| Kapasite Ponp Chalè Rated | 9500BTU |
| Aparèy chofaj elektrik siplemantè | 500W (men vèsyon 115V/60Hz pa gen okenn aparèy chofaj) |
| Ekipman pou pouvwa | {{0}V/50Hz, 220V/60Hz, 115V/60Hz |
| Refrijeran | R410A |
| COMPRESSOR | vètikal kalite rotary, Rechi oswa Samsung |
| Sistèm | yon sèl motè + 2 fanatik |
| Materyèl ankadreman total | yon sèl pyès, EPP Metal baz |
| Gwosè inite yo (L * W * H) | 734 * 398 * 296 mm |
| Pwa nèt | 27.8KG |



Pwodwi Deskripsyon

Baj popilè: èkondisyone pou karavàn, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou


















