Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Air Ak Dlo Combi Chofaj Pou Caravan
Dlo ak lè aparèy chofaj entegre pou RV se yon aparèy chofaj espesyal pou karavàn ki entegre dlo cho ak lè cho. Chofaj sa a pa ka itilize nan otobis oswa transpòtè machandiz danjere. Hebei Nanfeng Group se pi gwo manifakti ekipman chofaj ak refwadisman nan Lachin ak founisè deziyen machin militè Chinwa yo.
Dekri teren
Air ak Dlo Combi Chofaj pou Caravan
Pwodwi Deskripsyon


Estrikti: Truma Combi aparèy chofaj/dlo cho tout-an-yon machin nan make ak nimewo seri a kòm estrikti an detay. Nou te chwazi plizyè pati enpòtan pou make ak eksplike. Combi tout-an-yon machin nan gen de fonksyon prensipal. Sou yon bò, li pouse lè a cho itilize pou chofaj, ak nan lòt men an, sistèm sa a yo itilize pou bay dlo cho pou RV la. Sa a seri ekipman ki fèt ak 4 priz lè cho, atravè tiyo yo lè cho mete nan RV a, lè aparèy la vire sou, lè cho a delivre nan lòj la RV yo jwe wòl nan chofaj. Anplis de sa, apre yo fin dlo a frèt sou fòm piki nan pò a piki dlo chofe pa ekipman an nan operasyon an, li ka antre nan kote dlo tankou douch twalèt ak lavabo legim nan tiyo yo pwodiksyon dlo cho.
Paramèt pwodwi yo
| Rated Vòltaj | DC12V |
| Fonksyone Voltage Range | DC10.5V-16V |
| Kout tèm konsomasyon maksimòm pouvwa | 8-10A |
| Konsomasyon pouvwa mwayèn | 1.8-4A |
| Kalite gaz | dyezèl/petrol |
| Pouvwa chalè gaz (W) | 2000 4000 |
| Konsomasyon gaz (g/h) | 240/270 |
| Presyon gaz | 30mbar |
| lè cho Dlivrezon Volim m3/h | 287 max |
| Kapasite tank dlo | 10L |
| Presyon maksimòm ponp dlo | 2.8bar |
| Presyon maksimòm sistèm lan | 4.5 bar |
| Rated elektrik ekipman pou vòltaj | -220V/110V |
| Pouvwa chofaj elektrik | 900W 1800W |
| Dissipasyon pouvwa elektrik | 3.9A/7.8A 7.8A/15.6A |
| Travay (Anviwònman) Tanperati | -25 degre - plis 80 degre |
| Pwa (kg) | 15.6kg |
| Dimansyon (mm) | 510×450×300 |
| Travay altitid | Mwens pase oswa egal a 1500m |
Enstalasyon ak aplikasyon




Nou ka wè nan desen yo konsepsyon ke aparèy chofaj Truma Combi / dlo cho tout-an-yon inite fondamantalman sitiye sou bò gòch ak bò dwat nan lòj la RV, fèmen nan panno yo miray, ki se pratik pou antretyen ak enspeksyon. Ekipman prensipal sistèm chofaj sa a se aparèy chofaj Combi/dlo cho tout-an-yon machin. Ekipman nan tèt li trè lejè ak peze apeprè 15 kilogram. Modèl diferan ka yon ti kras diferan. Li divize an kat fòm: gaz separe, gaz separe, gaz plis elektrisite, ak gaz plis elektrisite.
Anbalaj

Baj popilè: lè ak dlo combi aparèy chofaj pou Karavàn, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou

















