Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Karavan konbine le ak chofaj dlo
Van sid se tre popile nan peyi Lachin, nou te pwodwi ak vann pi chofaj plis pase 30 ane, nou tre pwofesyonel, aparey chofaj nou an se bon mache ak bon jan kalite, nan peyi Lachin Nou bay chofaj pou lame Chinwa a.
Dekri teren
Karavan konbine le ak chofaj dlo
NF le a ak chofaj konbinezon dlo a se menm jan ak ToTruma, bon jan kalite a nan pwodwi a se kom bon jan Truma, men pri a se pi bon mache. NF 6kw dyezel le ak dlo konbine aparey chofaj se yon ekipman chofaj espesyal pou motorames, caravans ak RVs.


| Rated voltaj | DC12V |
| Opere Voltaj Range | DC10.5V ~ 16V |
| Kout tem Maksimom pouvwa | 8-10A |
| Mwayen pouvwa konsomasyon | 1.8-4A |
| kalite gaz | Dyezel |
| Pouvwa chale gaz (W) | 2000 /4000/ 5000 |
| Konsomasyon gaz (g / H) | 220 440 550 |
| Kouran ki siksan | 1mA |
| Cho livrezon Air Volim m3 / h | 287max |
| Kapasite dlo tank | 10L |
| Maksimom Presyon nan Ponp Dlo | 2.8bar |
| Maksimom Presyon nan Sistem | 4.5bar |
| Rated Elektrik Ekipman pou voltaj | ~ 220V |
| Pouvwa chofaj elektrik | 900W / 1800W |
| Elektrik pouvwa disipasyon | 3.9A /7.8A |
| Travay (Anviwonman) | -25 ° C ~ + 80 ° C |
| Altitid travay | ≤1500mm |
| Nivo pwoteksyon | IP21 |
| Dimansyon (mm) | 510×450×300 |
| Pwa (Kg) | 15.6Kg (san dlo) |
Sa a chofaj ka itilize voltaj ki ba 12v, voltaj segonde ka chwazi 110v oswa 220V. Pouvwa a se 6KW, epi ou ka itilize dyezel kom gaz.
Sa a chofaj konbine ka travay pandan yo ap kondwi. Ou kapab tou itilize mod prensipal lokal ou pou chofaj.
pyes aparey pou cfe

Ou pa ka selman sevi ak sa a chofaj chofaj taksi, men tou, bay dlo domestik cho pou benyen ak pou kwit manje. Natirelman, ou ka chwazi tou yo sevi ak selman fonksyon an le cho, fonksyon an dlo cho oswa le a cho ak dlo cho ansanm. Volim nan tank dlo nan sa a chofaj se 10L. Ka vesyon an nomal dwe itilize kote wote a afiche se 1500mm.

NF le ak dlo konbine aparey chofaj ka pote plis konvenyans ak bone nan lavi RV ou.
Ka pwodwi sa a ka itilize ak tou de komesyal ak LPG oswa gaz pou dlo chofaj oswa yon RV oswa tou de, fe vwayaj ou pi pratik ak konfotab.

Avetisman sekirite:
1. Si enfomasyon ki nan manyel la pa kapab li oswa egzekite avek presizyon, li ka lakoz dife oswa eksplozyon, sa ki lakoz domaj pwopriyete, blesi pesonel oswa lanmo.
2. Pa magazen tou pre aparey la ak flammable, eksplozif oswa gaz temet oswa likid kenbe ekipman. Si ou santi gaz la:
• Evakye tout moun ki soti nan machin nan.
• Femen ekipman pou gaz la oswa sous gaz la.
• Pa manyen nenpot switch elektrik oswa itilize nenpot telefon oswa radyo nan machin nan.
• Pa komanse mote a oswa delko machin nan.
• Pa louvri rezev gaz la jiskaske yon fwit gaz detekte. Enstalasyon ak sevis dwe fet pa yon teknisyen sevis setifye, oganizasyon sevis, oswa founise gaz.
3. Aparey chofaj la dwe enstale nan yon motosiklet oswa trele.
4.The LCD switch ka selman itilize le se machin nan tout antye enstale byen.
5. Tanpri korije nenpot ki malfonksyonman imedyatman. Remed la espesifye nan tablo a depanaj nan sa yo enstriksyon opere ka selman repare pou kont li.
6. Pa fe nenpot travay reparasyon oswa modifikasyon sou switch la LCD! Nenpot chanjman nan aparey la oswa kontwole li yo ka danjere epi yo pral anile garanti a.
7. Defekt LCD switch ka selman repare pa manifakti a oswa depatman an sevis nan manifakti a.
8. Pa sevi ak chofaj nan garaj, pak machin milti-etaj oswa feri, le refij. Femen chanjman nan aparey LCD a asire ke aparey la pa ka vire sou pa kontwol remote. Enfomasyon enpotan: Si se yon chofaj nouvo oswa ranplasman ki konekte nan switch la LCD, pwosesis la dekri nan "Pouvwa sou Komanse" dwe repete.
Baj popilè: karavan konbine le ak chofaj dlo, Lachin, faktori, founise, manifaktire, vande, wholesale, sitasyon, sitasyon
Ou ka renmen tou



















