Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Ponp Dlo Elektrik Pou Nouvo Veyikil Enèji
Ponp dlo elektwonik pou machin enèji nouvo yo se yon eleman debaz pou sikilasyon awozaj ki ekipe ak yon motè DC brushless ak jisteman kontwole pa sistèm jesyon tèmik veyikil la. Li fèt espesyalman pou jesyon tèmik nan sistèm "twa elektrik" nan machin enèji nouvo epi li ka konplètman ranplase ponp dlo mekanik nan machin gaz tradisyonèl yo.
Dekri teren
Si w ap chèche pou ponp dlo elektrik la pou machin enèji nouvo, Byenveni nan wholesale pwodwi a soti nan faktori nou an. Kòm youn nan dirijan manifaktirè yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pi bon sèvis la ak livrezon rapid. Koulye a, tcheke sitasyon an ak vandè nou an.
Pwodwi Deskripsyon
Fonksyon debaz li se bay refwadisman sou demann ak ba-tanperati prechofaj pou batri pouvwa a, motè kondwi, kontwolè motè ak redukteur. Li ka travay tou ak sistèm èkondisyone pou chofe kabin an epi sipòte bezwen refwadisman motè a nan ploge-nan machin ibrid yo.
Paramèt pwodwi yo
| Modèl | NF02.03.602 |
| Rated Voltage | DC 24V, ranje operasyon: 18V ~ 32V |
| Rated pouvwa | 215W |
| Kondisyon Fonksyònman Rated | Nan yon tèt 6m, vitès maksimòm koule Pi gran pase oswa egal a 6000L/b, maksimòm aktyèl Mwens pase oswa egal a 10A |
| Maksimòm tèt | Pi gran pase oswa egal a 9.5m |
| Tanperati Depo | -50 degre ~ 125 degre |
| Opere Tanperati Anbyen | -40 degre ~ 100 degre |
| Mwayen ki otorize | Antijèl |
| Lavi ponp | Pi gran pase oswa egal a 20000 èdtan |
| Pwoteksyon Rating | IP68 |
| Pwa (ki gen ladan bracket) | 1.94 kg |
| Koneksyon modèl djenn | AMP282080-1 |
| Bri | Mwens pase oswa egal a 60dB (mezire nan 1 mèt wotè) |
Pwodwi detay






Jaden aplikasyon yo
- Jesyon tèmik batri pouvwa: Refwadisman/prechofe pake batri pouvwa a pou asire ke batri a opere nan ranje tanperati optimal, kidonk amelyore ranje ak lavi.
- Kondwi refwadisman motè: Refwadi motè kondwi a pou anpeche li surchof anba gwo chaj ak pwodiksyon kontinyèl.
- Refwadisman kontwolè motè: Refwadi aparèy elektrik tankou kontwolè motè, varyateur, OBC (chajè ki sou-chajeur) ak konvètisè DC-DC.
- Chofaj/prechofaj èkondisyone kabin: Patisipe nan sistèm ponp chalè a oswa sikwi chofaj PTC pou bay chofaj, dekonjle, ak debouya pou enteryè machin nan.
- Sistèm jesyon tèmik machin sikilasyon: An konjonksyon avèk jesyon tèmik milti-bouk, li reyalize yon distribisyon rezonab chalè nan mitan batri a, motè, kontwòl elektwonik, ak èkondisyone.
- Refwadisman motè machin Hybrid/Range Extender: Nan machin ibrid/range extender, sikilasyon awozaj nan sikwi refwadisman motè a tou pran an kont.
Karakteristik kle
- Estrikti kontra enfòmèl ant, ti gwosè ak pwa limyè: konsepsyon entegre, ti espas enstalasyon, layout machin fasil, ak konpatib ak yon varyete de modèl.
- Operasyon trankil ak vibrasyon ki ba: Konsepsyon optimize nan motè a ak kò ponp rezilta nan bri opere ki ba ak amelyore konfò kondwi.
- Rezistans tanperati ki wo, rezistans korozyon, ak bon pèfòmans sele: Apwopriye pou anviwònman machin piman bouk, ak evalyasyon segondè ki enpèmeyab ak pousyè tè, epi li ka travay estab pou yon tan long.
- Motè Brushless, lavi ki pi long: Adopte yon motè DC brushless, pa gen okenn bwòs kabòn mete, sa ki lakòz gwo fyab, lavi sèvis long, ak satisfè kondisyon yo durability nan machin nan tout antye.
- Kontwòl elektwonik pou ajisteman vitès egzak: Kontwòl elektwonik pèmèt ajisteman nan tan reyèl -nan vitès ak vitès koule ki baze sou kondisyon fonksyònman, evite fatra enèji ki asosye ak ponp dlo mekanik.
-

Senaryo Itilizasyon
- Asire yon operasyon nòmal nan batri pouvwa a: Bay refwadisman oswa prechofaj -tanperati ba pou pake batri pouvwa a, kontwole tanperati batri a nan ranje fonksyònman optimal, anpeche twòp refwadisman oswa surchof afekte ranje batri, kapasite ak dire lavi, epi sipòte kondisyon yo dissipation chalè pandan gwo -tansyon chaj rapid.
- Pwoteje motè kondwi a pou operasyon ki estab: Kontinyèlman fre motè kondwi a pou anpeche li surchof ak domaje anba gwo chaj ak operasyon alontèm, epi asire pwodiksyon pouvwa ki estab nan motè a.
- Aparèy elektwonik pouvwa refwadisman yo: gaye chalè ki sòti nan aparèy elektrik yo tankou kontwolè motè, varyateur, chajè abò (OBC), ak konvètisè DC-DC pou anpeche aparèy yo aje oswa fonksyone byen akòz tanperati ki wo, epi asire operasyon nòmal sistèm kontwòl elektwonik veyikil la.
Baj popilè: ponp dlo elektrik pou nouvo enèji machin, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou


















