Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
2500w idwojèn enèji elektrik otobis dlo ponp
NF nouvo enèji elektrik ponp dlo se sitou itilize pou refwadisman an, ak dissipation nan chalè nan motè elektrik, contrôleur, pil ak lòt aparèy elektrik nan nouvo enèji (ibrid ak machin elektrik pi).
Dekri teren
Si w ap chèche pou 2500w idwojèn enèji elektrik otobis ponp dlo a, Byenveni nan wholesale pwodwi a soti nan faktori nou an. Kòm youn nan dirijan manifaktirè yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pi bon sèvis la ak livrezon rapid. Koulye a, tcheke sitasyon an ak vandè nou an.
2500w idwojèn enèji elektrik ponp dlo otobis
Pwodwi Deskripsyon

Apèsi sou lekòl la: Ponp dlo elektwonik segondè -vòltaj yo sitou disponib nan ranje pouvwa soti nan 1KW a 2.5KW, ak yon vòltaj rated nan DC600V, yon wo -ranje vòltaj fen DC400{-750V, ak yon ti vòltaj kontwòl tèminal ranje ekipman pou pouvwa DC9-32V.
Aplikasyon prensipal: Prensipalman yo itilize nan selil gaz idwojèn ak inite refwadisman depo enèji.
Karakteristik pwodwi:
Estrikti pwoteje, bri ki ba, estabilite segondè, ak lavi ki long;
Dyelèktrik izolasyon;
Gwo -kontwòl ponp dlo vòltaj;
Eman pèmanan synchrone motè, efikasite segondè.
| Nimewo Modèl | 02.03.256H.0003 |
| Tanperati anbyen | -40ºC~+85ºC |
| Tanperati Mwayen | -40ºC~+95ºC |
| Rated Voltage | 24V |
| Ranje vòltaj | DC9V ~ DC32V |
| Waterproofing Klas | IP67 |
| Sèvis lavi | Pi gran pase oswa egal a 30000h |
| Bri | Mwens pase oswa egal a 70dB |
| Rated Voltage | 600v |
| Ap koule tankou dlo | Q=385L/min (lè tèt la se 18m) |
Dyagram eksplozyon pwodwi

Enstalasyon pwodwi yo


Enstalasyon Prekosyon
1. Enstale ponp lan lwen zòn ki gen gwo -tanperati.
2. Antijèl ta dwe satisfè nòm nasyonal yo.
3. Minimize itilizasyon koube nan layout kanalizasyon an.
4. Pa opere ponp lan pou peryòd pwolonje san yon mwayen sikile.
5. Fich metal yo pa pèmèt nan kanalizasyon an.
6. Evite fikse ponp dlo a dirèkteman nan motè a.
7. Distans ki genyen ant inlet dlo a ak ponp dlo a pa ta dwe depase 500mm.
8. Asire sipò ponp dlo a byen fikse.
Pwodwi Q-H koub
Q-H koub (medyòm tès: antijèl)

Karakteristik pwodwi yo

-
Segondè efikasite ak ekonomize enèji
Li posede segondè efikasite idwolik ak mekanik, sa ki lakòz konsomasyon enèji ki ba pandan operasyon, satisfè kondisyon nasyonal konsèvasyon enèji ak rediksyon emisyon.
-
Antretyen pratik
Konsepsyon espesyal li fè antretyen senp ak pratik, diminye depans antretyen ekipman ak D '.
-
Operasyon lis
Impuls la ak rotor motè yo kowaksyal, asire operasyon lis ak vibrasyon minimòm ak bri.
-
Sèvi ak san danje
Motè a an kontak dirèk ak likid la, elimine bezwen pou sele mekanik adisyonèl, efektivman evite risk flit ak asire itilizasyon an sekirite ak serye.
Aplikasyon pwodwi yo

Sètifikasyon pwodwi yo


Baj popilè: 2500w idwojèn enèji elektrik otobis ponp dlo, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou



















