Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Epè fim chofaj pou otobis elektrik ak CE
NF Group se pi gwo manifakti aparèy chofaj elektrik nan Lachin. Koulye a, nou te lanse yon nouvo pwodwi: yon aparèy chofaj elektrik fim 7-15 kW epè, ki te apwovizyone an pakèt. Pwodui sa a gen avantaj ki genyen nan ultra-segondè efikasite tèmik, gwo rezistans presyon, ultra-long lavi, ultra-sekirite, ak estrikti senp.
Dekri teren
Si w ap chèche pou aparèy chofaj fim epè pou otobis elektrik ak ce, Byenveni nan wholesale pwodwi a soti nan faktori nou an. Kòm youn nan dirijan manifaktirè yo ak founisè nan Lachin, nou pral ofri ou pi bon sèvis la ak livrezon rapid. Koulye a, tcheke sitasyon an ak vandè nou an.
Epè fim chofaj pou otobis elektrik ak CE
Pwodwi Deskripsyon
Aparèy chofaj elektrik fim epè-pou nouvo machin enèji yo sèvi kòm yon eleman segondè-debaz nan sistèm jesyon tèmik veyikil la. Sèvi ak teknoloji epè -sintering fim, kondiktif, chofaj, ak izolasyon keratin yo enprime ekran-sou yon substrate seramik oswa asye pur epi imedyatman geri nan tanperati ki wo pou fòme yon fim chofaj entegre. Aparèy chofaj sa yo klase an de kalite -epè-fim PTC ak pi bon kalite rezistan fim epè{-epi yo adaptab nan tou de mòd echanj chalè likid-refwadi ak lè-refwadi. Konpatib ak platfòm vòltaj 400V ak 800V wo-, yo lajman deplwaye atravè yon pakèt nouvo modèl machin enèji.

Pwodwi Paramèt
| Pwojè | Kontni |
| Rated pouvwa | 15 kW ± 10% (tanperati dlo: 20 degre ± 2 degre; Pousantaj koule: 20 ± 1 L / min) |
| Metòd kontwòl pouvwa | PEUT / Branche |
| pwa | Mwens pase oswa egal a 2.3kg |
| Kapasite awozaj | 430ml |
| Evalyasyon rezistans dlo ak pousyè | IP67/6K9K |
| gwosè | 277.5*198*55 |
| Rezistans izolasyon | Anba kondisyon nòmal, kenbe tèt ak yon tès 1000 VDC/60s, ak yon rezistans izolasyon ki pi gran pase oswa egal a 500 MΩ. |
| Pwopriyete elektrik | Nan kondisyon nòmal, li kenbe tèt ak (2U+1000) VAC, 50–60 Hz, pou yon dire 60 segonn, san flach oswa pann. |
| Pèfòmans sele | Tank Dlo Side Airtightness: Air, @RT, Presyon kalib 250 ± 5 kPa, Duration tès 10 s, To Flit mwens pase oswa egal a 3 cc / min. |
Bò-Voltaj segondè:
| Vòltaj Rated | 600VDC |
| Ranje vòltaj | 400-800VDC (± 5.0) |
| Segondè -Voltaj nominale aktyèl | 25A |
| Koule vag | Mwens pase oswa egal a 35 A |
Bò-vòltaj:
| Vòltaj Rated | 24VDC/12VDC |
| Ranje vòltaj | 9-32VDC (± 0.2) |
| Fonksyone aktyèl | Mwens pase oswa egal a 500mA |
| Ba -kouran demaraj vòltaj | Mwens pase oswa egal a 900mA |
Ranje Tanperati:
| Tanperati Fonksyònman | -40-85 degre |
| Tanperati Depo | -40-125 degre |
| Tanperati awozaj | -40-90 degre |
| Presyon pete | 0.5Mpa |
Gwosè pwodwi yo


Pwodwi detay






Koub -Voltaj

Fòs debaz yo
Rapid Chofaj
Gen yon kouch fim mens ak rezistans tèmik ki ba, sa ki pèmèt chofaj nan kèk segonn ak demaraj rapid menm nan tanperati ki ba ke -30 degre.
Gwo Dansite pouvwa
Konpare ak PTC tradisyonèl seramik yo, volim nan redwi pa 40%-60%, sa ki fasilite entegrasyon nan plak ki refwadi dlo - ak asanble èkondisyone.
San danje ak serye
Karakteristik yon evalyasyon izolasyon segondè ak gwo kapasite kenbe tèt ak vòltaj; li enpèmeyab, -prèv koule, ak rezistan a tout-vibrasyon machin ak chòk tèmik.
Segondè efikasite tèmik
Low thermal energy loss, heat exchange efficiency >95%, ak chofaj inifòm ki pa gen okenn tach cho lokalize.
Long-Dirabilite ki dire lontan
Bouk sinter la prezante rezistans oksidasyon ak degradasyon minim, asire konpatibilite pandan tout sik lavi veyikil la.
Pwodwi Aplikasyon

Sètifikasyon pwodwi yo
Pwodwi nou an te jwenn sètifikasyon pwofesyonèl CE ak E{0}}mark; sètifika sètifikasyon CE nou an ka wè nan imaj ki anba a. Anplis de sa, yon pakèt aparèy chofaj elektrik nan divès modèl ak evalyasyon pouvwa ki disponib pou seleksyon.

Konpayi nou an
Hebei Nanfeng Automobile Equipment (Group) Co., Ltd te etabli an 1993, e li se yon konpayi gwoup ki gen 6 faktori. Nou se youn nan founisè prensipal yo nan eleman nouvo enèji machin nan Lachin ak founisè a deziyen nan machin militè Chinwa. Pwodwi prensipal nou yo se aparèy chofaj awozaj vòltaj segondè, ponp dlo elektwonik, BTMS, compresseurs lè elektrik, EPS, EHPS, konpresè èkondisyone elektrik, twa -fason tiyo, aparèy chofaj pakin, èkondisyone pakin, echanjeur chalè plak, elatriye.
Inite pwodiksyon faktori nou yo ekipe ak gwo-machin teknoloji, aparèy tès kontwòl kalite strik-, ak yon ekip teknisyen pwofesyonèl ak enjenyè pou asire bon jan kalite ak otantisite pwodwi nou yo.

Egzibisyon nou an

Kesyon yo mande souvan
1. K: Èske w se yon manifakti oswa yon konpayi komès?
A: Nou se yon manifakti, e gen 5 faktori nan Cangzhou.
2. K: Èske echantiyon an disponib?
A: Nou sipòte sèvis echantiyon.
3. K: Èske pwodwi yo teste anvan anbake?
A: Wi, nan kou. Pwodwi nou yo se 100% bon jan kalite garanti anvan chajman. Nou teste chak pakèt chak jou.
4. K: Ki jan kalite ou garanti?
A: Nou gen 100% garanti bon jan kalite a kliyan yo. Nou pral responsab pou nenpòt pwoblèm kalite.
5. K: Èske nou ka vizite faktori ou anvan ou mete lòd la?
A: Wi, trè akeyi, ki dwe bèl yo mete kanpe yon bon relasyon pou biznis.
6. K: Èske ou ta gen yon rabè si mwen gen yon gwo lòd?
A: Wi, nou ta ka ofri rabè diferan selon kantite lòd ou.
7. K: Èske ou ta ka enprime LOGO konpayi nou an sou plak ak pake a?
A: Wi, nou ka fè sa.
8. K: Si mwen pa konnen ki kalite pwodwi mwen bezwen, kisa mwen ta dwe fè?
A: Jis pran li fasil, ou jis bezwen bay nou ak "presyon k ap travay, "tanperati," ak "medya." Lè sa a, nou ka sijere pwodwi ki pi apwopriye pou ou, oswa nou ka ba ou e-katalòg nou an pou referans ou. Ou chwazi modèl la apwopriye, epi ou sèlman bezwen di nou nimewo modèl la.
9. K: Ki sa ki MOQ ou a? Èske mwen ka melanje diferan estil nan yon lòd kòmanse?
A: MOQ nou an se 1pc, ou ka bay lòd diferan estil kòm yon lòd kòmanse.
Baj popilè: aparèy chofaj fim epè pou otobis elektrik ak ce, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou


















