Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
8KW Otomobil chofaj elektrik pou EV
Hebei Nanfeng Group te pwodwi aparèy chofaj pou plis pase 30 ane, ak konpayi nou an se manifakti a pi gwo nan chofaj otomobil ak ekipman refwadisman nan Lachin ak founisè a deziyen nan machin militè nan China.8KW otomobil aparèy chofaj elektrik pou EV fèt espesyalman pou machin elektrik. e li gen avantaj ki genyen nan chofaj rapid ak pwoteksyon anviwònman an.
Dekri teren
8KW Otomobil chofaj elektrik pou EV
Pwodwi Deskripsyon


PTC aparèy chofaj, ki rele tou PTC chofaj kò, konpoze de eleman chofaj PTC seramik ak tib aliminyòm. Sa a ki kalite aparèy chofaj PTC gen avantaj ki genyen nan ti rezistans tèmik, segondè efikasite transfè chalè, se yon kalite otomatik tanperati konstan, pouvwa-ekonomize aparèy chofaj elektrik. Karakteristik nan eksepsyonèl se pèfòmans nan sekirite, nenpòt aplikasyon pa pral pwodwi tankou tib elektrik chofaj sifas "wouj" fenomèn, ki lakòz boule, dife ak lòt danje sekirite.
Pwodwi Paramèt
| Pouvwa | 8KW±10 pousan (600VDC, T_N{=60 degre ±5 degre, koule=10L/min±0.5L/min |
| Rezistans koule | 4.6 (Frijeran T=25 degre, vitès koule=10 L/min) KPa |
| Presyon pete | 0.6 MPa |
| Tanperati depo | -40~105 degre |
| Sèvi ak tanperati anbyen | -40~105 degre |
| Ranje vòltaj (segondè vòltaj) | 600V (450 ~ 750V) / 350V (250 ~ 450V) si ou vle |
| Ranje vòltaj (ba vòltaj) | 12V (9 ~ 16V) / 24V (16 ~ 32V) opsyonèl |
| Imidite relatif | 5 ~ 95 pousan |
| Pwovizyon pou aktyèl | 0~14.5 A |
| Inrush kouran | Mwens pase oswa egal a 25 A |
| Kouran nwa | Mwens pase oswa egal a 0.1 mA |
| Izolasyon kenbe tèt ak vòltaj | 3500VDC/5mA/60s, pa gen pann, flashover ak lòt fenomèn |
| Rezistans izolasyon | 1000VDC% 2f200M% ce�/5s |
| Pwa | Mwens pase oswa egal a 3.3 Kg |
| Tan egzeyat | 5s (60V) |
| Pwoteksyon IP (PTC asanble) | IP67 |
| Chofaj lè sere Aplike vòltaj | 0.4MPa, tès 3min, flit mwens pase 500Par |
| Kominikasyon | CAN2.{{1}%%/ Lin2.1 |
Pwodwi detay




Pwodwi Design

De vwa navigab koule nan paralèl ak an menm tan an, epi apre de sik, koule soti nan lòt pò dlo a, awozaj la antoure tout nwayo a chofaj, se vwa navigab la ranje ak ba nòmal ogmante koule nan ajite nan awozaj, echanj chalè a. pousantaj se wo, epi dansite pouvwa a nan PTC efektivman amelyore.

Se chanm dlo a ki te fòme pa tank dlo a ak kouvèti a anwo nan tank dlo a sele pa extrusion nan bag la sele, ki se 6.4mm nan wotè, 1.4mm nan entèferans, 28 pousan nan extrusion, epi li ka kenbe tèt ak presyon lè a nan. 0.3Mpa pou yon tan long.
Enstalasyon pwodwi yo



Pwodwi Aplikasyon


Sètifikasyon pwodwi yo

Baj popilè: 8kw otomobil aparèy chofaj elektrik pou ev, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou


















