Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Diesel Caravan Air ak Dlo Combi Chofaj
Diesel karavàn lè ak dlo combi aparèy chofaj se yon aparèy chofaj espesyal pou karavàn ki entegre dlo cho ak lè cho. Chofaj sa a pa ka itilize nan otobis oswa transpòtè machandiz danjere. Hebei Nanfeng Group se pi gwo manifakti ekipman chofaj ak refwadisman nan Lachin ak founisè deziyen machin militè Chinwa yo.
Dekri teren
Diesel karavàn lè ak dlo combi chofaj
1, Entwodiksyon pwodwi


Chodyè ak aparèy chofaj NF Campervan Motorhome Truma Combi 4E se yon chwa popilè pou chofe dlo ak espas k ap viv nan motorhome, motorhome oswa karavàn ou. Chofaj konbinezon yo se enèji efikas ak trankil, epi yo bay pèfòmans segondè nan yon pake trè kontra enfòmèl ant ak lejè.
2, paramèt pwodwi
| Rated Voltage | DC12V |
| Fonksyone Voltage Range | DC10.5V-16V |
| Kout tèm konsomasyon maksimòm pouvwa | 8-10A |
| Konsomasyon pouvwa mwayèn | 1.8-4A |
| Kalite gaz | dyezèl/petrol |
| Pouvwa chalè gaz (W) | 2000 4000 |
| Konsomasyon gaz (g/h) | 240/270 |
| Presyon gaz |
30mbar |
| Volim livrezon lè cho m3/h | 287 max |
| Kapasite tank dlo | 10L |
| Presyon maksimòm ponp dlo |
2.8bar |
| Presyon maksimòm sistèm lan | 4.5 bar |
| Rated elektrik ekipman pou vòltaj |
220V/110V |
| Pouvwa chofaj elektrik | 900W 1800W |
| Dissipasyon pouvwa elektrik | 3.9A/7.8A 7.8A/15.6A |
| Travay (Anviwònman) Tanperati | -25 degre - plis 80 degre |
| Pwa (kg) | 15.6kg |
| Dimansyon (mm) | 510×450×300 |
| Travay altitid |
Mwens pase oswa egal a 1500m |
3, Estrikti pwodwi


4, prekosyon fonksyònman
Chofaj yo pa gen dwa fonksyone pandan ravitaye oswa nan espas ki fèmen (pakin ki fèmen, boutik reparasyon oswa konpatiman ferry). Tcheke regilyèman si tiyo konsomasyon ak tiyo echapman yo nan bon kondisyon epi fikse a se serye, espesyalman apre yon vwayaj. Tcheke tou fixation nan tiyo konsomasyon ak tiyo echapman ak bouchon lafimen.
Lè yo jwenn lafimen nwa, yo mande pwofesyonèl konpayi an otorize pou fè enspeksyon an. Asire w ke tiyo echapman an ak tiyo konsomasyon nan bouchon tiyo echapman lafimen an pa gen blokaj tankou nèj, glas ak fèy. Priz lè cho ak inlet lè sikile yo san obstak pou evite surchof nan aparèy chofaj. Nan ka surchof, switch la surchof pral imedyatman koupe rezèv gaz la.
5, Sètifikasyon pwodwi

6, Aplikasyon pou pwodwi


7, Sèvis nou an
1, Bay konsepsyon teknik ak solisyon yo;
2, Tele-teknik konsiltasyon ak sèvis;
3, Lòt sèvis teknik espesyal selon kondisyon kliyan an.
4, pri konpetitif (pri dirèk faktori) ak bon sèvis nou an.
5, desen diferan ki disponib selon demann kliyan yo.
6, Ekipman bon jan kalite tès ekselan, 100 pousan enspeksyon sou kritik.
Baj popilè: dyezèl karavàn lè ak dlo combi aparèy chofaj, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou

















