Kontakte nou
Hebei Nanfeng Otomobil Ekipman (Gwoup) Co, Ltd
Telefòn: plis 86 18811334770
Tel: plis 86 0317 8620396
Tel: plis 86 010 58673556
Fakse: plis 86 010 58673226
Imèl: info@auto-parkingheater.com
Imèl: nh.jiao@oto - parkingheater.com
Ajoute: Chanm 505, Bilding B, Gratis Vil Sant, Non 58, Lès Twazyèm Ring Sid Wout, Chaoyang Distri, Beijing, 100022, PRChina
Gazolin Air ak Dlo Combi Chofaj
NF Gazoline Air and Water Combi Heater se yon aparèy chofaj ki fèt espesyalman pou motorhomes, kan ak karavàn. Li pa ka sèlman bay lè cho pou satisfè bezwen chofaj moun yo, men tou, bay dlo domestik (dlo pou benyen oswa pou kwit manje, elatriye) nan RV a pou pasaje yo.
Dekri teren
NF Gazoline Air and Water Combi Heater se yon aparèy chofaj ki fèt espesyalman pou motorhomes, kan ak karavàn. Li pa ka sèlman bay lè cho pou satisfè bezwen chofaj moun yo, men tou, bay dlo domestik (dlo pou benyen oswa pou kwit manje, elatriye) nan RV a pou pasaje yo. Avèk yon sèl machin, ou ka satisfè bezwen divès ou yo.
NF lè ak dlo konbine aparèy chofaj divize an vèsyon gaz lwil oliv ak vèsyon gaz. Vèsyon gaz la sitou itilize dyezèl oswa gazolin kòm gaz. Vèsyon gaz la sitou itilize LPG kòm gaz.

Kounye a, pi wo altitid ke aparèy chofaj konbine lè ak dlo gaz la ka rive jwenn se 4500-5000m. Lè vwayaj ou antre nan plato a, li pral otomatikman vire sou mòd nan plato, pandan y ap nan plenn lan, li travay nòmalman.
Rated Voltage | DC12V |
Fonksyone Voltage Range | DC10.5V-16V |
Kout tèm konsomasyon maksimòm pouvwa | 8-10A |
Konsomasyon pouvwa mwayèn | 1.8-4A |
Kalite gaz | Diesel/Petrol |
Pouvwa chalè gaz (W) | 2000 /4000/5000 |
| Konsomasyon gaz (g/H) | 240/270 oswa 510/550 |
Kouran trankil | 1mA |
| Volim livrezon lè cho m3/h | 287 max |
| Kapasite tank dlo | 10L |
| Presyon maksimòm ponp dlo | 2.8bar |
| Presyon maksimòm sistèm lan | 4.5 bar |
| Rated elektrik ekipman pou vòltaj | -220V/110V |
Pouvwa chofaj elektrik | 900W/1800W |
| Dissipasyon pouvwa elektrik | 3.9A/7.8A oswa 7.8A/15.6A |
| Travay (Anviwònman) Tanperati | -25 degre - plis 80 degre |
Travay altitid | Mwens pase oswa egal a 5000m |
| Pwa (Kg) | 15.6Kg (san dlo) |
| Dimansyon (mm) | 510×450×300 |
| Nivo pwoteksyon | IP21 |
Vòltaj ki ba nan aparèy chofaj konbine sa a se 12v, si ou bezwen 24v, ou bezwen ajoute yon varyateur adisyonèl. Segondè vòltaj la gen 110v ak 220v, ou ka chwazi selon vòltaj prensipal la nan peyi ou.
Estrikti

Aplikasyon

Baj popilè: gazolin lè ak dlo combi aparèy chofaj, Lachin, faktori, Swèd, manifaktirè, vandè, wholesale, sitasyon
Ou ka renmen tou


















